Sigortayeri.com'un yeni iOS uygulamasıyla kaza tespit tutanağı hazırlanabiliyor

Sigortayeri.com'un yeni iOS uygulamasıyla kaza tespit tutanağı hazırlanabiliyor

sy_logoAktif Bank'ın online sigorta kıyaslama ve satış hizmetleri sunan ve 2013 yılında faaliyete başlayan girişimi Sigortayeri.com iOS uygulamasını, sonunda yayınladı. Kullanıcıların sigorta tekliflerine erişebildikleri uygulama, aynı zamanda var olan sigortalarını yönetmelerini ve ilgili bildirimleri iPhone, iPod touch ve iPad'lerinden almasını sağlıyor. Sigortayeri mobil uygulaması kullanıcı tarafından yoğun ilgi gören, mobil kaza tespit tutanağı hazırlama özelliğine de sahip.

Sigortayeri.com hesabınızla giriş yaptığınız (hesabınız yoksa uygulama üzerinden oluşturmanız mümkün), uygulamanın "teklif al" seçeneğinde KASKO, DASK, konut, seyahat gibi farklı sigorta ürünleriyle ilgili bilgilerinizi girerek teklifleri görüntülemeniz ve DASK ve seyahat sigortalarını kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alabiliyorsunuz. KASKO ve konut sigortaları için ilgili bilgilerini ileten kullanıcılar, sigorta uzmanları tarafından aranıyor

Bu aşamada, uygulamanın, mobil bankacılık ya da GSM uygulamarında olduğu gibi, kullanıcının her teklif görüntüleme için tekrar tekrar e-posta ya da telefon numarası bilgilerini girmesine gerek kalmamasını sağlayacak bir profil oluşturması, deneyimi iyileştirebilir. Trafik teklifleri sigortaları özelindeyse, kullanıcıların ruhsat bilgilerini tek tek girmek yerine ruhsatlarındaki QR kodu okutabilmesi bu zahmeti azaltıyor.

sigortayeri.com

Geçtiğimiz yıl sonunda Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından yayınlanan Mobil Kaza Tutanağı uygulaması, birçok kullanıcının hayatını kolaylaştıran bir yenilikti ve Sigortayeri.com bu kolaylığı kendi uygulamasına da eklemiş. Uygulamanın Mobil Kaza Tespit Tutanağı özelliğini kullanmaya başladığınızda önce konumunuz tespit ediliyor, kazanın fotoğrafları uygulama içinden çeklilip ekleniyor, , ehliyet fotoğrafları yüklenerek araç ve poliçe bilgilerine erişiliyor, kaza senaryosu, araç hasarı bilgileri veriliyor ve ses kayıt özelliğiyle tarafların ifadeleri de eklenebiliyor.

Uygulamanın "vade hatırlatıcım" özelliği, yaklaşan vade tarihleri için hatırlatma yapıyor, acil yardım butonu ise acil durumlarda Sigortayeri'nin destek hattını aramak için kısa yol sunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.