LINE, markalarla kullanıcıları bir araya getiren uygulaması [email protected]'i yayınladı
Mobil

LINE, markalarla kullanıcıları bir araya getiren uygulaması [email protected]'i yayınladı

Uluslararası popüler mesajlaşma uygulaması LINE, markalarla kullanıcıları bir araya getiren ve birebir iletişim kurabilmelerini sağlayan yeni uygulaması [email protected]'i yayınladı.

[email protected] üzerinden şirketler kurumsal hesap açabilecekler ve hayranlarıyla, müşterilerle ve yeni kazanmak istedikleri kullanıcılarla bire bir platform üzerinden iletişim kurup  duyurular, reklamlar ve kampanyalarını paylaşabilecekler. LINE uygulamasını kullanan tüm kullanıcılar yeni üyeliğe ihtiyaç duymaksızın uygulama giriş yapabiliyorlar. [email protected]'i Facebook'un resmi markalar sayfasının biraz özelleştirilmiş versiyonu olarak düşünebiliriz.

Uygulama şu anda iOS ve Android platformunda mevcut aynı zamanda markalar ve şirketler tarayıcı üzerinden de servisi kullanabiliyorlar. Uygulamanın markaların pazarlama faaliyetlerinde nasıl kullanabileceğine bir örnek vermemiz gerekirse, [email protected]'i arkadaş olarak eklemiş tüm kullanıcılara markalar ücret karşılığında özel mesaj yollayabilecekler, aynı zamanda paylaştıkları kampanyalar, duyurular ve reklamları kullanıcılar zaman akışında gösterilecek.

Kullanıcılar da isteklerini, şikayetlerini markalara özel mesaj yoluyla gönderebilecekler. Line servis için iki farklı üyelik modeline sahip. Dileyenler ayda 1000 mesaj gönderimi ile sınırlanmış ücretsiz üyeliği kullanabilirken, aylık 50.000 mesaj gönderebileceğiniz ücretli üyeliğin fiyatı ise 50 dolar. Ayrıca markalar resmi [email protected] hesapları için ise yıllık 24 dolar ödemek zorundalar.

Yorumlar (2)
  1. Mert Meriç Mert Meriç

    whatsapp'tan beklenen hareketi line yapmış. Çağrı merkezi olayı buraya kayacak yakın zamanda. Herhangi bir sorun olduğunda hem yazı, anlık görüntü, hem de anlık iletişim olmasa da kolayca sorunla ilgili fotoğraf vb. yollamak böyle daha hızlı olacak.

  2. merhaba ben linede 2000 arkadasa yakın arkadasım var benim mesela penguen gibi bir resm line hesabı var bende kendimi resmi yapmak istiyorm 50 dolar yani 100 tl gibi bi ücret ödemem mi gerek onlar gibi resmi yapmam için ne yapmam lazım lütfenn onlarla nasl iletişime gecebilirim bana bir fikir verin . marka degilim normal bi kişiyim ismimi gerekirse onlar gibi bir hayali karakter de yağpabilirim o yolları nasl yapmam gerekiyor lütfen bilgi verirmisiniz.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar