LINE, markalarla kullanıcıları bir araya getiren uygulaması LINE@'i yayınladı

LINE, markalarla kullanıcıları bir araya getiren uygulaması LINE@'i yayınladı

Uluslararası popüler mesajlaşma uygulaması LINE, markalarla kullanıcıları bir araya getiren ve birebir iletişim kurabilmelerini sağlayan yeni uygulaması LINE@'i yayınladı.

LINE@ üzerinden şirketler kurumsal hesap açabilecekler ve hayranlarıyla, müşterilerle ve yeni kazanmak istedikleri kullanıcılarla bire bir platform üzerinden iletişim kurup  duyurular, reklamlar ve kampanyalarını paylaşabilecekler. LINE uygulamasını kullanan tüm kullanıcılar yeni üyeliğe ihtiyaç duymaksızın uygulama giriş yapabiliyorlar. LINE@'i Facebook'un resmi markalar sayfasının biraz özelleştirilmiş versiyonu olarak düşünebiliriz.

Uygulama şu anda iOS ve Android platformunda mevcut aynı zamanda markalar ve şirketler tarayıcı üzerinden de servisi kullanabiliyorlar. Uygulamanın markaların pazarlama faaliyetlerinde nasıl kullanabileceğine bir örnek vermemiz gerekirse, LINE@'i arkadaş olarak eklemiş tüm kullanıcılara markalar ücret karşılığında özel mesaj yollayabilecekler, aynı zamanda paylaştıkları kampanyalar, duyurular ve reklamları kullanıcılar zaman akışında gösterilecek.

Kullanıcılar da isteklerini, şikayetlerini markalara özel mesaj yoluyla gönderebilecekler. Line servis için iki farklı üyelik modeline sahip. Dileyenler ayda 1000 mesaj gönderimi ile sınırlanmış ücretsiz üyeliği kullanabilirken, aylık 50.000 mesaj gönderebileceğiniz ücretli üyeliğin fiyatı ise 50 dolar. Ayrıca markalar resmi LINE@ hesapları için ise yıllık 24 dolar ödemek zorundalar.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.