Ali Dağlı 12 Şubat'da Webrazzi TV'de Arda Kutsal'ın canlı yayın konuğu olacak
Genel

Ali Dağlı 12 Şubat'da Webrazzi TV'de Arda Kutsal'ın canlı yayın konuğu olacak

Türkiye'de internet ve teknoloji alanında gerçekleşmiş en büyük satın almalardan olan Pozitron-Monitise anlaşmasının aracılarından, GP Bullhound'ın ortaklarından Ali Dağlı, 12 Şubat Perşembe günü Webrazzi TV'de Arda Kutsal'ın canlı yayın konuğu olacak.

2015 yılında takip edilecek trendler ve teknolojide hızlı büyüyen sektörlerin masaya yatırılacağı programda bunların tüketiciler, şirketler, ve girişimciler üzerindeki etkileri örneklerle ele alınacak. Yayını izlemeden önce şirketin yayınladığı 2015 yılında takip edilecek girişimler ve trendler raporuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Yorumlar (2)
  1. Cem Nablo Cem Nablo

    Ali bey, geçenki yayında izlemiştim. Mecaz anlamda söylemiyorum, tüm SAMİMİYETİMLE söylüyorum; Candy gibi, şeker gibi adam yahu. Çok tatlı biri :) Kendisine rocket internet gibi bir yapılanmayı İstanbul da kurma hakkında fikirlerini almak istiyordum. Mesela, sina afra, nevzat aydın gibi üstadları arkamıza alıp; böyle bir internet fabrikası kurmak nasıl olur? selamlar

  2. Güzel bir röportaj olacağına eminim. Mutlakada izlemek isterim. Yalnız saatini de yazsaydınız çok iyi olurdu. Saygılarımla.