Moonbridge Interactive, ilk mobil oyunu iHezarfen ile uçuşa geçiyor

Moonbridge Interactive, ilk mobil oyunu iHezarfen ile uçuşa geçiyor

ihezarfen mobil oyun moonbridge interactive2014 yılının sonlarında kurulan Moonbridge Interactive, ilk mobil oyunu iHezarfen ile oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Hem iPhone (indir) ve Android (indir) uygulamalarıyla pazara sunulan iHezarfen, İngilizce dil seçeneği ile yabancı oyunseverleri da yakalamak istiyor.

Kodgraf ile Vector Games oyun stüdyolarının güçlerini birleştirdiği Moonbridge Interactive'in bu ilk oyunu (adından da anlaşılacağı üzere) Hezarfen Ahmet Çelebi'nin maceralarını konu alıyor.

Eski İstanbul'da Hezarfen Ahmet Çelebi'yi Galata Kulesi'nden başlayarak mümkün olduğu kadar uzağa uçurmaya çalışıyorsunuz. Tabii bu arada karşınıza çeşitli engeller (kuşlar) ve ödüller çıkıyor.

ihezarfen mobil oyun indir Oyun grafik, müzik ve altyapı anlamında gayet iyi görünüyor. Size verilen belli görevleri yerine getirmek kolay değil. Belki fazlaca zor. Ama büyük engellere karşı belli uyarı işaretleri size yardımcı oluyor.

Uygulama içi satınalma seçenekleriyle bir gelir modeli oluşturulmuş ama ek olarak yayınlanan reklamlar biraz can sıkıcı olabiliyor.

ihezarfen mobil oyun indir iphone androidMoonbridge Interactive, ilk oyunuyla mümkün olduğunca oyunsevere ulaşmak istiyor ama bir yandan da bunu bir deneme olarak kabul ederek kullanıcı etkleşimlerine göre yeni oyun planları yapıyor. Dinamik mimari görselleştirme yeteneklerini gösterdiği evimigeziyorum.com adlı projeyse bu alanda yeni bir soluk getirmek istiyor.

Yapılan işlerden yetenekli bir ekibin olduğunu görmek mümkün ama bu projeler arasında bir denge kuramaması halinde popüler bir oyun çıkmasının zor olduğunu da söyleyebiliriz.

iHezarfen'in iPhone (indir) ve Android (indir) uygulamalarıyla oynayarak kendi görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.