Dilek dileyebileceğiniz yerli mobil uygulama Olexi

Dilek dileyebileceğiniz yerli mobil uygulama Olexi

Olexi odaklandığı "dilek dileme" davranışıyla ortaya çıkan bir yerli mobil uygulama. Olexi'nin işleyişi, temel olarak kullanıcıların kendi çevresindeki kişilerin dileklerini gerçekleştirmesi ve sonrasında da markaların bu kullanıcıların dileklerini yerini getirmeye çalışması esasına dayanıyor.

Kullanıcılar arasında sosyal bir denge kurmayı amaçlayan Olexi, bu sırada markaları da işin işine sokarak, markaların, potansiyel tüketicilerle burada buluşmasını sağlıyor. 4 kişilik yazılımcı ekibi tarafından 7 aylık bir sürede geliştirilen mobil uygulama, test grupları üzerinde kullanıma sunulmuş ve giderilen eksikliklerin ardından şu anki versiyonuyla yayına girmiş.

2015 yılında, markalarla anlaşarak iş ve gelir modelini oturtmaya çalışacak olan Olexi'nin 2016 yılındaki hedefi ise birden fazla dil destekleyerek küresel pazara açılmak. Olexi'nin kullanıcı sayısıyla birlikte, içerideki marka sayısı da artarsa, markaların Olexi aracılığıyla hedef kitlelerine gitme şansı da doğacak.

Şimdilik alışagelmişin dışında bir dilek listesi uygulaması olarak tanımlayabileceğimiz Olexi'nin hem Android versiyonu hem de iOS versiyonu bulunuyor.

olexi-featured

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.