Rebot.me: Web siteniz için ücretsiz sohbet robotu oluşturun

rebot sohbet robotu chatbotİnternet sitelerinin ziyaretçilerle etkileşim kurması için özellikle müşteri hizmetleri tarafında kullanılan sohbet robotları (chatbot’lar) giderek popülerleşiyor. Rebot.me de basitliği ile bu pazarda kendini kabul ettirmek istiyor.

Proje 2014 yılı ortalarında Ferid Mövsümov ve Salih Pehlivan tarafından başlatılan Rebot.me projesi, web siteniz için kişisel sohbet robotları oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç durmadan ücretsiz bir şekilde oluşturabileceğiniz sohbet botlarını ister amatör ister profesyonel şekilde kullanabiliyorsunuz.

Mobile duyarlı bir tasarım sunan Rebot.me, akıllı cep telefonları ve tabletlerde de rahat bir kullanım sağıyor. Bu da Rebot.me’yi rakiplerine karşı avantajlı hale getiriyor. Rebot.me sade tasarımı ve basitliği ile de kullanıcıların tercih ettiği bir çözüm olmak istiyor.

Kullanıcı kitlesini genişletince sürdürülebilir gelir modeli oluşturacak

Şu ana kadar 2000 civarında kayıtlı hesabın açıldığını öğrendiğimiz Rebot.me’nin aylık tekil ziyaretçi sayısı 70 bini bulmuş. Ferid Mövsümov’dan aldığımız bilgiye göre kullanıcı sayısının artmasına paralel olarak aylık ve yıllık ücretlerle daha ileri bir sürüm geliştirecek. Şu anda reklamlardan sağlanan sınırlı bir kazanç var.

chatbots.org‘da listelenen Türkiye’den Botégo‘nun da yer aldığı 18 servis arasına katılan Rebot.me’nin en azından bu bölgede tercih edilen bir araç olmasını temenni ediyorum.

rebot.me/all adresinde oluşturulmuş sohbet robotlarını görebilir ve sohbet edebilirsiniz.

Yorumlar (9)

 1. Bence teknolojik altyapısı daha da geliştirilebilecek bir proje. Domaini ve fikri çok beğendim.

  Cevapla
 2. Çok başarılı tebrikler,

  Cevapla
 3. Kullanımı son derece kolay, başarılı bir chatbot uygulaması. Başarılarınızın devamını dilerim!

  Cevapla
 4. Farklı dil destekleri ile projenin kullanım alanlarının arttıracağını düşünüyorum. Tebrikler Ferid ve Salih’e.

  Cevapla
 5. Az önce az inceledim çok başarılı emeği geçenlere başarılar diliyorum üstte ki arkadaşında dediği gibi farklı dil destekleri ile dünya çapında bir proje olabilir

  Cevapla
 6. Robot değilde normal chat olarak kullanılabilir mu ?

  Cevapla
 7. Basit ve kullanışlı bir proje olmuş! Başarılar dilerim.

  Cevapla
 8. Proje güzelde amaç nedir bunu çözemedim.

  Cevapla
 9. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Siteye türkçe dil desteği de eklenmiştir. Buradan erişebilirsiniz http://rebot.me/tr

  Cevapla

Bir Cevap Yazın