LOGO Yazılım'ın kurucusu Tuğrul Tekbulut, Arda Kutsal'ın konuğu oldu
Yorumlar (3)
 1. Yayın gözükmüyor ne zaman izleyebiliriz? ne zaman koyulacak?

 2. Logo gerçekten iyi bir program. Logo go kullanıcısıyım. Web tabanlı muhasebe programına Türmob'un Luca isimli programı örnek verilebilir. Özellikle muhasebe bürolarında oldukça fazla kullanılmaya başlandı. Bundaki temel nedende güncellemeler anında yapılıyor ve ayrıca bir tutar istenmiyor.

  Şirket içerisinde raporlama yapmak istiyorsanız bir çok raporu logo'da smart ile yapabiliyorsunuz. Fakat bazı en temel sorunları dahi yetkili çözüm merkezlerinden alamıyoruz. Geri bildirim internet işlerinde çok önemliyken biz aldığımız hataları çözüm merkezlerine iletiyoruz ama onlar size ulaştırıyorlar mı bilemiyorum.

  Örneğin, cariden dövizli ödeme yaptığımızda sürekli dövizli ödeme seçeneğini seçme durumundayız, her seferinde bunu seçmek yerine bunu bir seçenek ile dövizli ödemeyi varsayılan yapabilmeliyiz.

  Muhasebe bölümünden muhasebe fişi kayıt ederken şirket içerisinde yer alan sağ üst köşede yer alan işyeri bölümüne göre seçtiğimizde işyeri isim alanı çok dar, çok bölümlü şirketlerde, örneğin 50 veya daha fazla, orada yer alan isimler 30 karaktere kadar çıkarken orası yanılmıyorsam 14-15 karakterde ve benzer isimdeki bölümleri göremiyoruz, mecburen işyeri ismi yerine işyerlerine numara vermek zorunda kalıyoruz.

  Ayrıca raporlama yaparken sürekli dışarıdan isteğe baglı olarak yaptırmak zorundayız. Bizleri çözüm merkezlerine muhtaç etmek yerine bunları logo içerisinde de yapabilsek daha iyi olmaz mı? Örneğin bir işyerinde tek para birimi değil de birden çok yabancı para birimi kullanıyorsanız ve yaşlandırma yapmak istiyorsanız bunu malesef logo içinden yapamıyor ve bunu için dışarıdan rapor hazırlatmak zorundasınız. Bunları logonun içinde yaptırabilseniz daha iyi olmaz mı?

  Bu tür sorunları direkt sizlere iletebilme imkanımız olsa daha iyi olur.

  İyi çalışmalar

 3. Arda bey cümleler içinde düşünürken çok fazla "eeeeee" şeklinde ses eşliğinde olması olumsuz bir etki uyandırıyor. Canlı yayında anlık yayın yapmak ve konuşmak zor, doğru, bazen düşünmeye zaman gerekiyor ama bu süreyi "eeee" sesiyle boşluğu doldurmak yerine boş bırakmak sessiz düşünmek daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. İnsan buna takılınca tüm program boyunca buna odaklanıp konudan dağılıyor :)