ntvmsnbc.com haber sitesi yenilenen kimliğiyle artık NTV.com.tr'de
Dijital

ntvmsnbc.com haber sitesi yenilenen kimliğiyle artık NTV.com.tr'de

NTV'nin MSNBC.com ile ortak olarak faaliyet gösteren ntvmsnbc.com haber sitesinin, geçtiğimiz yıldan bu yana beklenen değişimi gerçekleşti. MSNBC.com ile tamamen yolları ayıran NTV'nin popüler haber sitesi, NTV.com.tr adresinden, NTV kimliğini yansıtan yeni tasarımıyla yayına başladı.

Değişikliğin temel nedeni, hatırlayacağınız gibi, Microsoft'un 2012 yılında NBC ile birlikte yönettiği MSNBC.com'daki hisselerini Comcast'e satarak, ortaklıktan ayrılmış olmasıyla başlayan süreç. 300 milyon dolar olduğu belirtilen anlaşmayla birlikte kapanan MSNBC.com'un yayını bir süre NBCnews.com'a yönlendirilmişti. Site geçtiğimiz yıldan itibaren tekrar yayına başlamıştı.

Süreç sonunda NTV.com.tr'nin bağımsız bir yayın olarak yoluna devam edeceği de geçtiğimiz yıl Şubat ayında kesinleşmişti. Bugün hayata geçirilen yenilikle birlikte ntvmsnbc.com adres aramaları da NTV.com.tr'ye yönlendiriliyor.

Yorumlar (7)
 1. Canyurdaer Canyurdaer

  Gayet hoş ve modern bir çalışma olmuş, responsive çalışma ilede daha da iyi olmuş fakat, headerin alt kısmında ki manşet kısmı bence zayıf kaldığını düşünüyorum. Birde NTV acaba sayfayı reklamlarla doldurmayı düşünüyorlar mı? Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz :)

 2. Enver Gökmen Enver Gökmen

  NTV büyük bir imaj kaybı yaşandı çok bir bir kitle artık itibar etmiyor ve tarafsızlığını yitirdiğini düşünüyorum. Sayfa yenileme yerine daha cesur habercilik beklerdik.

 3. NTV çoktan itibarını bitirdi, zaten itibarlarına layık 1999 model bir websitesi yapmışlar.

 4. Yorumlara katılıyorum. Ntv çok büyük bir itibar düşüşü yaşadı ve bir nevi akıllardaki habercilikte marka olgusunu son dönemdeki tutumuyla yok etti.

 5. Nergis TV'nin sonu mu geliyor acaba?

 6. Ahmet Ahmet

  Önce Hükumet yandaşı olup haber üretemez oldular, Şimdi de msnbc ile anlaşmaları bitincide bu saçma siteyi kurmuşlar. Şahenk grubu gözden çıkarmış olmalı haber sektörünü yada kovdukları başarı adamların yerine yetersiz kişiler almışlar...

 7. Ntv hepimizi için en güvenilir kaynaklardan biriydi fakat siyasette fazlasıyla taraf olması ve talimat üzerine haberler yaptığının ortaya çıkması üzerine kendi kendilerini bitirdiler maalesef