Webrazzi Ödülleri 2014 için aday önerilerinizi bekliyoruz

Webrazzi Ödülleri 2014 için aday önerilerinizi bekliyoruz

Bir gelenek haline gelen Webrazzi Ödülleri'nde bu sene de büyük heyecan başladı. odul.webrazzi.com adresinde düzenlediğimiz Webrazzi Ödülleri 2014'te; yılın en iyilerini siz okuyucularımızla beraber seçiyoruz.

Bildiğiniz gibi Webrazzi Ödülleri'nde adayları da sizler yani okuyucularımız belirliyor. Bu sene 17 Aralık Çarşamba günü başlayan aday belirleme sürecinde 22 Aralık Pazartesi günü, saat 18:00'e kadar aday önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

29 farklı kategoride yarışacak olan adaylar, 22 Aralık Pazartesi'ne kadar sizlerden gelen öneriler sonucunda belirlenecek. Aday önerisinde bulunabilmeniz için Facebook, Twitter veya LinkedIn hesaplarınızla sisteme bağlanıp, tüm kategorler için her gün birer kez oy verebilirsiniz.

Webrazzi Ödülleri’nde bu yıl geçmiş senelerden farklı olarak kategori sponsorlarımız da var. BuzzMyVideos 'Yılın En Başarılı Youtube Kanalı' ve Microsoft da 'Cross Platform En İyi Uygulama' kategorilerinde Webrazzi Ödülleri’ne sponsorlar oldular. İki şirkete de destekleri için teşekkür ederiz.

Webrazzi Ödülleri 2014'ü Twitter'dan takip etmek isteyenler için hashtag'imiz: #odul14. Aday önerinizleriniz için de sizi odul.webrazi.com adresine bekliyoruz!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.