Tasarımını yenileyen Dugun.com, şirketler için İş Ortağım sayfalarını yayınladı
Girişim

Tasarımını yenileyen Dugun.com, şirketler için İş Ortağım sayfalarını yayınladı

Türkiye'de düğün hazırlıkları için online kanala başvuran her üç kişiden birinin kullandığı belirtilen Dugun.com, geçtiğimiz ay başlayan kapsamlı tasarım değişimi sürecini tamamlıyor. Yenilenen websitesinin ardından, yeni mobil versiyonunu da yakında yayına alacak olan Dugun.com'un yeni tasarımı dönüşüm oranını yüzde 23 arttırmış.

Tasarımının dışında B2B pazara yönelik İş Ortağım sayfalarını da yayına alan Dugun.com'un sıradaki projesi ise kullanıcılarımızı tanıyarak, tamamen kişiye özel önerilerde bulunacak bir sistem geliştirmek. Sistemin tavsiye motoru ve profesyonel düğün asistanlarının tecrübelerini harmanlayarak aynı anda binlerce çifte düğün hazırlık sürecinin nerede bulunduklarına göre özel hizmet sunabilmesi planlanıyor.

Yorumlar (4)
 1. Enver Gökmen Enver Gökmen

  bu projenin iş yaptığına inanmıyorum. 1-2 yıl içinde yatırım alıp kapanan girişimler arasında görürsem şaşırmam. Bana çok balon geliyor.

  1. İsmail Delroy İsmail Delroy

   Bir senede kaç evlilik yapılıyor Türkiye'de biliyor musun? Ya da evlilik sektörü bir yılda kaç milyar TL çeviriyor? Bunları geçtim, GSMH'nin neredeyse %2'sinin bu sektörden geldiğini biliyor musun? Bu rakamları biliyorsun ve buna rağmen mi böyle bir sitenin iş yaptığına inanmıyorsun? Şirketin değerlemesini fazla bulabilirsin, ya da başka eleştirilerin olabilir... Ama iş yapmasını beklememek nereden geliyor? Çok güzel bir tasarım ile çok güzel bir kurgu yapmışlar. Ellerine sağlık yapanların.

  2. Bu proje iş yapmasaydi dediginiz gibi 1-2 yil icinde kapanirdi, yani 2009 da pazardan silinmiş olurdu. Bugun hala buyumeyle devam ediyor ve yatirim aliyorsa dogru bir sey yapiyorlar demektir, takdir etmek lazim..

 2. Dugun.com'u hic bilmedigin belli... Yatirima ihtiyaci olan bir firma degildi. Yatirim sadece isleri biraz daha hizlandirdi.