Webrazzi: Ödeme Sistemleri Konferansı’nın tüm konuşmacıları belli oldu

logo_odeme3 Aralık Çarşamba günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan Webrazzi: Ödeme Sistemleri konferansına kısa bir süre kaldı. Bugün ise tamamlanan konuşmacı listemizi sizlerle paylaşmak istedik.Dün paylaştığımız ilk konuşmacılarımızı hatırlayacak olursak, 3pay | Mikro Ödeme Kurucusu ve CEO’su Alper Akcan, Verifone’un Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya Genel Müdürü Onur Altınbaş, Edgar Dunn Direktörü Peter Sidenius, tmob Kurucu ve CEO’su Rudi Dökmecioğlu, Paraşüt kurucu ortağı ve CEO’su Sean Yu, BKM Genel Müdürü Soner Canko ve PayU Türkiye CEO’su Yunus Emre Güzer Webrazzi Ödeme Sistemleri’14’ün daha önce açıkladığımız konuşmacılarıydı.Bugün sizlerle paylaşacağımız isimler ise Pay & Share Kurucu Ortağı Attila Algan, Vodafone Mobil Finansal Servisler Kıdemli Yöneticisi Burhan Eliaçıkininal kurucu ortağı Bülent Tekmen, MenloWorks kurucu ortakları Ece Erdinç ve Selim Oruç, Hesap.Al kurucu ortağı ve CEO’su Emre Yılmaz, iyzico Üründen Sorumlu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Hakan ErdoğanProtel Genel Müdürü Murat Sıcakkanlı oldular.

Alper Akcan -  3Pay | Mikro Ödeme

Alper Akcan – 3Pay | Mikro Ödeme

Atilla Algan - Pay & Share

Attila Algan – Pay & Share

Burhan Eliaçık - Vodafone

Burhan Eliaçık – Vodafone

Bülent Tekmen - ininal

Bülent Tekmen – ininal

Ece Erdinç - Menlo Works

Ece Erdinç – MenloWorks

Emre Yılmaz - Hesap.al

Emre Yılmaz – Hesap.al

Hakan Erdoğan - iyzico

Hakan Erdoğan – iyzico

Murat Sıcakkanlı - Protel

Murat Sıcakkanlı – Protel

Onur Altınbaş - Verifone

Onur Altınbaş – Verifone

Peter Sidenius - Edgar Dunn

Peter Sidenius – Edgar Dunn

Rudi Dökmecioğlu - tmob

Rudi Dökmecioğlu – tmob

Sean Yu - Parasut

Sean Yu – Parasut

Selim Oruç - Menlo Works

Selim Oruç – Menloworks

Soner Canko - BKM

Soner Canko – BKM

Yunus Emre Güzer - PayU Türkiye

Yunus Emre Güzer – PayU Türkiye

Son dönemde hem yurtiçi hem de yurtdışından finansal servislerin giderek önem kazanmasıyla ödeme sistemleri konusu, sektör için de daha fazla konuşulması gereken bir fırsat alanı haline geldi. Tüm bu konuların konuşulacağı Webrazzi: Ödeme Sistemleri konferansına sizleri de bekliyoruz.Eğer ödeme sistemleri ve özellikle e-ticaret ile ilgiliyseniz kesinlikle Webrazzi Ödeme Sistemleri Konferansı’ndaki yerinizi şimdiden ayırtmanızı öneriyoruz. Biletinizi hemen bu linki kullanarak ya da aşağıdaki form üzerinden alabilirsiniz. Konferans programı, konuşmacılar ve sponsorlarla ilgili detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde paylaşacağız.

Webrazzi: Ödeme Sistemleri Sponsorları

Webrazzi: Ödeme Sistemleri 2014’ün Elmas Sponsoru TTNET, Platin Sponsorları BKM, CrenvoIK, ininal, MultinetTEB ve Verifone, Altın Sponsorlar HesapAl, PayU, Pay& Share ve tmob oldular. Sponsor olmak isteyen firmalar etkinlik (at) webrazzi.com adresinden sponsorluk dökümanını isteyebilirler ya da detaylı bilgi için Webrazzi Ödeme Sistemleri sayfasından konferansın sponsorluk sayfasını inceleyebilirler.Elmas Sponsorttnet-175

Platin Sponsorlarbkm-logo-175crenvoik-sponsorluk-logoininal-logo-175ipara-multinet-sponsorlukteb-logo-175verifone-sponsorluk

Altın Sponsorhesapal-sponsorlukpayu-turkiye-175pay-share-sponsorluktmob-sponsorluk

Sponsor olmak ister misiniz?Konferansın hali hazırda çok değerli sponsorları bulunuyor. Eğer bu süreçte siz de firma olarak Webrazzi Ödeme Sistemleri Konferansı’na sponsor olmak isterseniz etkinlik (at) webrazzi.com adresinden Burcu Güvenç’le iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bize 0 (216) 3385603 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.Etkinlik kaydınızı aşağıdaki formu kullanarak yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın