Webrazzi: Ödeme Sistemleri Konferansı'nın tüm konuşmacıları belli oldu

Webrazzi: Ödeme Sistemleri Konferansı'nın tüm konuşmacıları belli oldu

3 Aralık Çarşamba günü Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek olan Webrazzi: Ödeme Sistemleri konferansına kısa bir süre kaldı. Bugün ise tamamlanan konuşmacı listemizi sizlerle paylaşmak istedik.Dün paylaştığımız ilk konuşmacılarımızı hatırlayacak olursak, 3pay | Mikro Ödeme Kurucusu ve CEO’su Alper Akcan, Verifone’un Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya Genel Müdürü Onur Altınbaş, Edgar Dunn Direktörü Peter Sidenius, tmob Kurucu ve CEO’su Rudi Dökmecioğlu, Paraşüt kurucu ortağı ve CEO’su Sean Yu, BKM Genel Müdürü Soner Canko ve PayU Türkiye CEO’su Yunus Emre Güzer Webrazzi Ödeme Sistemleri’14’ün daha önce açıkladığımız konuşmacılarıydı.Bugün sizlerle paylaşacağımız isimler ise Pay & Share Kurucu Ortağı Attila Algan, Vodafone Mobil Finansal Servisler Kıdemli Yöneticisi Burhan Eliaçıkininal kurucu ortağı Bülent Tekmen, MenloWorks kurucu ortakları Ece Erdinç ve Selim Oruç, Hesap.Al kurucu ortağı ve CEO'su Emre Yılmaz, iyzico Üründen Sorumlu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Hakan ErdoğanProtel Genel Müdürü Murat Sıcakkanlı oldular.

Alper Akcan -  3Pay | Mikro Ödeme
Alper Akcan - 3Pay | Mikro Ödeme
Atilla Algan - Pay & Share
Attila Algan - Pay & Share
Burhan Eliaçık - Vodafone
Burhan Eliaçık - Vodafone
Bülent Tekmen - ininal
Bülent Tekmen - ininal
Ece Erdinç - Menlo Works
Ece Erdinç - MenloWorks
Emre Yılmaz - Hesap.al
Emre Yılmaz - Hesap.al
Hakan Erdoğan - iyzico
Hakan Erdoğan - iyzico
Murat Sıcakkanlı - Protel
Murat Sıcakkanlı - Protel
Onur Altınbaş - Verifone
Onur Altınbaş - Verifone
Peter Sidenius - Edgar Dunn
Peter Sidenius - Edgar Dunn
Rudi Dökmecioğlu - tmob
Rudi Dökmecioğlu - tmob
Sean Yu - Parasut
Sean Yu - Parasut
Selim Oruç - Menlo Works
Selim Oruç - Menloworks
Soner Canko - BKM
Soner Canko - BKM
Yunus Emre Güzer - PayU Türkiye
Yunus Emre Güzer - PayU Türkiye

Son dönemde hem yurtiçi hem de yurtdışından finansal servislerin giderek önem kazanmasıyla ödeme sistemleri konusu, sektör için de daha fazla konuşulması gereken bir fırsat alanı haline geldi. Tüm bu konuların konuşulacağı Webrazzi: Ödeme Sistemleri konferansına sizleri de bekliyoruz.Eğer ödeme sistemleri ve özellikle e-ticaret ile ilgiliyseniz kesinlikle Webrazzi Ödeme Sistemleri Konferansı’ndaki yerinizi şimdiden ayırtmanızı öneriyoruz. Biletinizi hemen bu linki kullanarak ya da aşağıdaki form üzerinden alabilirsiniz. Konferans programı, konuşmacılar ve sponsorlarla ilgili detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde paylaşacağız.

Webrazzi: Ödeme Sistemleri Sponsorları

Webrazzi: Ödeme Sistemleri 2014’ün Elmas Sponsoru TTNET, Platin Sponsorları BKM, CrenvoIK, ininal, MultinetTEB ve Verifone, Altın Sponsorlar HesapAl, PayU, Pay& Share ve tmob oldular. Sponsor olmak isteyen firmalar etkinlik (at) webrazzi.com adresinden sponsorluk dökümanını isteyebilirler ya da detaylı bilgi için Webrazzi Ödeme Sistemleri sayfasından konferansın sponsorluk sayfasını inceleyebilirler.Elmas Sponsorttnet-175

Platin Sponsorlarbkm-logo-175crenvoik-sponsorluk-logoininal-logo-175ipara-multinet-sponsorlukteb-logo-175verifone-sponsorluk

Altın Sponsorhesapal-sponsorlukpayu-turkiye-175pay-share-sponsorluktmob-sponsorluk

Sponsor olmak ister misiniz?Konferansın hali hazırda çok değerli sponsorları bulunuyor. Eğer bu süreçte siz de firma olarak Webrazzi Ödeme Sistemleri Konferansı’na sponsor olmak isterseniz etkinlik (at) webrazzi.com adresinden Burcu Güvenç’le iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bize 0 (216) 3385603 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.Etkinlik kaydınızı aşağıdaki formu kullanarak yapabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.