Ankara Start-Up Zirvesi, 20 Aralık'ta yedinci kez girişimcilerle yatırımcıları buluşturuyor

Ankara Start-Up Zirvesi, 20 Aralık'ta yedinci kez girişimcilerle yatırımcıları buluşturuyor

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ve geleneksel hale gelen Ankara Startup Zirvesi bu yıl da web ve mobil tabanlı fikirlerini çalışır bir prototip, uygulama, web sitesi ile hayata geçirmiş girişimcilerin başvurularını bekliyor.

Bilkent Genç Girişimciler Kulübü tarafından düzenlenen Ankara Start-Up Zirvesi,  yatırımcılarla projesi olan girişimcilerin bir araya getirmeye amaçlayan, kâr amacı gütmeyen bir organizasyon. Geçen yıllarda birçok önemli girişimci ve yatırımcıyı misafir eden etkinlik bu yıl da ekosistemin önde gelen isimlerini etkinlikte ağırlıyor.

Yatırımcılardan ve mentörlerden oluşan jüriye sunum yapmak isteyen girişimciler başvurularını 10 Aralık tarihine kadar yapmak zorunda. Bu çerçevede girişimcilerin hali hazırda sunum olarak gösterilebilecekleri prototip, uygulama, web sitesilerinin olması gerektiğinin altını çizelim. Gelen başvurular bir ön elemeden geçirilerek seçilen girimler 15 Aralık tarihinde açıklanacak. 

Ön elemeyi geçen girişimciler ise 20 Aralık tarihinde yatırımcılar karşısında 6’şar dakikalık sunum yaparak, yatırım ya da mentörlük alma şansı yakalayacaklar. Jüri tarafından seçilen birinci ve ikinci proje, para ödülü ve Bilkent Cyberpark’ta ofis açma desteği gibi çeşitli ödüller kazanacaklar. Zirveye bu dönem ise; Cem Soysal, Ömer Faruk Akarca, Fatih İşbecer, Hikmet Özgözen ve Namık Kural'ın katılacağını belirtelim.

Ankara Start-Up Zirvesine katılımcı olarak ya da izleyeci olarak başvurabilir ya da etkinliğin web sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdan verilecek ödülleri görebilirsiniz.

Birincilik ödülleri;  şirket kurulum desteği,  Bilkent Cyberpark’ta 6 Ay ücretsiz kuluçka ofisi, 1 yıl süresince Mali Danışmanlık Hizmeti, mentorlük desteği

İkincilik ödülleri; Bilkent Cyberpark Atölye’de 6 ay boyunca ücretsiz yer, Mentörlük Desteği

Bunların yanı sıra: PayU Özel Ödülü En iyi e-ticaret girişimine tek çekim işlemlerde 100.000 TL’ye kadar “0” (sıfır) komisyonla hizmet sunumu

WEBTURES Özel Ödülü Projelerinizin internette daha görünür olması için WEBTURES'ten 5 girişimciye 1 aylık SEO danışmanlığı ödülü.

OpsGenie Girişimçi Ödülü Projenizdeki yazılım ve donanım sorunlarından 7/24 ve anında haberdar olabilmeniz icin, en iyi projeye 12 aylık, diğer tüm projelere 6 aylık OpsGenie üyeliği ve yazılım - donanım izleme danışmanlığı

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.