Girişim Ofisleri’nde bu hafta Digitouch’ın yeni ofisini ziyaret ettik
Arama
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta Digitouch’ın yeni ofisini ziyaret ettik

Webrazzi TV’nin yakından takip edilen programı Girişim Ofisleri; yurtiçi ve yurtdışı bölümleriyle birlikte tüm hızıyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Girişim Ofisleri’nin bu haftaki bölümünde Ümit Öncel‘in ziyaret ettiği şirket dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren, Türkiye’nin en çok tanınan şirketlerinden  Digitouch.

Girişim Ofisleri’nin ilk programlarında ziyaret ettiğimiz Digitouch’ın ofisi yenilenmiş ve yeni ofisin oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz. Digitouch ofisini şirketin kurucu ortaklarından Emre Burdurlu ile beraber gezdik.

Keyifle izleyeceğinizi düşündüğümüz videoyu hemen yukarıda bulabilirsiniz. Diğer yandan Girişim Ofisleri’nin diğer bölümleri de sizleri bekliyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (7)
 1. Onur Ozcan dedi ki:

  Digitouch’ın harika bir ekibi var gerçekten, Emre Burdurlu da pozitif enerjiyle bunu yansıtıyor.. Ofisin tek eksiği Fifa 15 olmaması :p

  1. Volkan Koç dedi ki:

   Fifa 15 de var. 🙂 Dilediginiz zaman buyrun bir kahvemizi için. Hem de bir maç çevirelim. 🙂

 2. Cemre Sancaktar dedi ki:

  Digitouch, Affiliate isini ulkemize getirmesi ve pazarda oturmasini saglamasi disinda tum sektore nitelikli eleman yetistirmis bir vizyon merkezidir. Sektorde hem rakip networkler, hem onemli reklamverenler bugun Digitouch’da yetismis nitelikli kadrolarla basari yakalamaktadir. Saygi duyulasi bir yonetim felsefeleri oldugu kanisindayim.

 3. sahin kara dedi ki:

  Girişim ofisleri çok güzel ama genede izleyenler yazılımcı, grafik tasarımcı , bilişim sektöründeki insanlar o yüzden biraz daha işe alımlardaki eleman seçimlerindeki kriterleri sorsanız çok daha iyi olacak

 4. Çağatay Uyar dedi ki:

  Girişim Ofisleri geçen yıl her hafta oluyordu şimdi üç hafta oldu hala bir program yok. Gezilecek ofismi kalmadı. Webrazzi kendi ofisini gezip tanıtsa süper olur.

 5. Murat Sönmez dedi ki:

  Brüt beton mekanları çok soğuk gösteriyor. Cephede brüt beton kullanmaya tamam da iç mekan olmuyor.

 6. ASDASDASD dedi ki:

  işe alma şartlarını sor şunlara fail sunucu!! asıl merak ettiğimiz şeyler onlar. kriterler neler. neler istiyorlar, nasıl alıyorlar. bunları sorun. sanane adamın gelecek planlamasından. bu kimin umrundaki.

Bir Yorum Yazın