Mark Zuckerberg, Facebook kullanıcılarıyla soru - cevap etkinliği yapacak
Genel

Mark Zuckerberg, Facebook kullanıcılarıyla soru - cevap etkinliği yapacak

Facebook'un kurucusu ve CEO'su ve Mark Zuckerberg, 6 Kasım tarihinde tüm Facebook üyelerinin soru sorabileceği ve tüm üyelere açık olacak bir online soru - cevap etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.

Online soru-cevap etkinliği için Q&A with Mark adlı bir Facebook sayfası açılırken, pek çok Facebook kullanıcısı daha şimdiden buraya sorularını göndermeye başladı. Mark Zuckerberg 1 saat sürecek olan canlı yayın boyunca Facebook  kullanıcılardan gelen ve seçtiği sorulara yanıt verecek.

Tüm Facebook kullanıcıları, aşağıda da görebileceğiniz sayfada bulunan mesajın altına, Zuckerberg'e sorularını yöneltebilir veya yönetilmesini gerçekten istediği soruları beğenerek, o soruların öne çıkmasını sağlayabilir.

Henüz içeriğin paylaşılmasından çok kısa bir süre geçmesine rağmen, Mark Zuckerberg'i bekleyen binlerce soru biriktiğini söyleyebiliriz. 6 Kasım'da sürecek canlı yayın etkinliği, daha sonrasında video olarak da yayınlanacak.

Sizin de Mark Zuckerberg'e soracak sorularınız varsa, hemen aşağıdaki mesaja sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. Muhammed Çiftçi Muhammed Çiftçi

    En çok sorulan ve beğenilen soruların başında da facebook sayfalarımızın organik beğenilerinin ve paylaşım erişimlerinin düşük olması hakkında gelmiş. Umarım Mark bu soruya cevap verir 500.000 lik bir sayfanın 10.000 görüntüleme alması içler acısı bir durum üstelik %100 organik bir sayfa. Fake sayfaları anlarım da organik sayfaların durumu gerçekten çok kötü. Sayfa işinden para kazananlar için umarım bu konuda iyileştirmeler yapılır en azından %20 luk bir erişim verilse onada razıyız.