Girişim Ofisleri'nde Butikbebe ofisini ve mağazasını gezdik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde Butikbebe ofisini ve mağazasını gezdik

Webrazzi TV'nin yakından takip edilen programı Girişim Ofisleri; yurtiçi ve yurtdışı bölümleriyle birlikte tüm hızıyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Ümit Öncel'in bu hafta ziyaret ettiği internet şirketi Butikbebe oldu. Girişim Ofisleri'nin bu haftaki bölümünde anne adayları ve annelerle bebekleri için online olarak ürün satışı yapan Butikbebe'nin kısa bir süre önce açılan fiziksel mağazası ve şirketin merkez ofisini Genel Koordinatörü Pınar Tutuş ile beraber gezdik.

Keyifle izleyeceğinizi düşündüğümüz videoyu hemen yukarıda bulabilirsiniz. Diğer yandan Girişim Ofisleri'nin diğer bölümleri de sizleri bekliyor.

Yorumlar (5)
 1. Kadir Kadir

  Bu tarz firmalara ağırlık verseniz daha iyi olur. Arkasında holding olan eticaret siteleri yerine bu tarz girişimleri izlemek daha keyifli oluyor.

 2. Deniz Deniz

  haftada 15 bin ürün fotoğrafı çekiyor demiş , ayda 60 bin eder bu eminim ellerinde 5 bin ürün gamından fazlası yoktur :)

 3. Gelişen ve emek verilen bir firma arkasında holding olan e-ticaret firmalarına tedarikçiler vadeli veriyor ancak yeni ve gelişmekte olan e-ticaret firmalara tedarikçiler nakit veren tedarikçiler oldukça yeni e-ticaret firmaları ortalamayı aşması çok zor gibi gözüküyor.Butikbebe yi tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dileriz.

 4. Çağatay Çağatay

  Büyük girişimlerin ofislerini izlemek hiç ilgi çekmiyor. Bu tip küçük firmalar veya içerik yayını yapan (shiftdelete.net) gibi ofisler çok daha keyifli oluyor.

 5. Technonur Technonur

  haftada 15bin cok oldu yaa :D