Spotify üyelik modellerine aileyi de ekledi
Arama
Girişim

Spotify üyelik modellerine aileyi de ekledi

spotify-familyDijital müzik dinleme servisi Spotify, yeni başlattığı Spotify Family servisiyle tek hesap üzerinden tüm aile üyelerince kullanılabilen bir Spotify hesabı tanıttı.

Bünyesinde 20 miyondan fazla şarkıyı bulunduran Spotify, bu özellik sayesinde aile üyelerinin farklı müzik zevklerine göre çalma listelerini çok daha uygun fiyatlarla ayırabilmesine sağlıyor. Tek fatura üzerinden Spotify Aile üyelik tipinde 4 kişiye kadar kullanım mümkün oluyor.

Spotify Family ile kullanıcılar aynı zamanda Spotify Premium’a geçmiş oluyor ve aile üyeleri böylece toplu olarak Spotify’ın Premium servisinden yararlanmış oluyorlar.

Ana hesap kullanıcısı, en fazla 4 aile üyesini hesaba ekleyebiliyor. Eklenen her hesap, her ek üye başına %50 indirim sağlıyor. Spotify Aile hizmetinin Türkiye’de de Kasım ayının başında hizmete gireceğini son olarak belirtelim.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
  1. umut dedi ki:

    Ogrenci indirimini sabirsizlikla bekliyoruz universite bitmeden gelse guzel olur 😀

  2. Ahmet A. dedi ki:

    Müzik önerileri (keşfet kısmı) o kadar kötü ki, en sonunda bırakıp Deezer’a geçtim. Türkiye geri planda. Yerelleştirmeye ağırlık vermeleri lazım.

  3. kaskavalci dedi ki:

    Az önce satın aldım, bakalım nasılmış. Spotify’ın müzik önerileri inanılmaz kötü. Türkçe değil genel olarak öyle. Bir kere rap şarkı dinlememe rağmen bana hala discover’da rap playlisti gösteriyorsan, bir yerlerde sorun var demektir Spotify.

Bir Yorum Yazın