iPhone ve iPad için geliştirilen ilk USB bellek: iStick
Teknoloji

iPhone ve iPad için geliştirilen ilk USB bellek: iStick

iphone ve ipad için usb bellek: istick

Bu yılın ortasına doğru bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıkan, iPhone ve iPad'ler için USB bellek ürünü, 100 bin dolarlık hedefini aşarak toplamda 1 milyon 100 bin dolar civarında bağış toplamayı başardı. Bağışlar toplamda 1500'e yakın ayrı kişiden geldi.

iStick adı verilen ürünün üstünde bir lightning kablosu bulunuyor ve dilerlerse kullanıcılar, USB ile attıkları datayı, lightning girişi aracılığıyla iPhone ya da iPad'lerine bağlayarak dosyalarını uygulama aracılığıyla aktarabiliyorlar.

Bugüne dek, iPhone ya da iPad'inizdeki belgeleri ya da aynı şekilde USB'deki belgelerinizi direkt bir yöntemle aktarmanız oldukça zorlu ve dolaylı bir işlemdi. San Francisco merkezli girişimin gördüğü büyük ilgi de, kullanıcıların böyle bir USB bellekle ilgili taleplerinin ne kadar yüksek olduğunu kanıtlıyor.

iphone ve ipad için usb bellek: istick

iStick adı verilen USB bellekler, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB'lık olmak üzere, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle geliyor olacak. Ürünün 8GB'lık versiyonu 80 dolar iken, 128GB'lık verisyon ise 350 dolar. civarında. iStick, kısacası klasik bir iPhone kullanıcısı olmuş ve fiyatları da bu doğrultuda bize özel olarak yazdığını düşünüyoruz.

Yorumlar (6)
 1. Biraz alakasız olacak tabi ama en azından eli ve tırnakları daha düzgün bir model bulsalar fena olmazdı :)

  1. evet, çok alakasız oldu

  2. Ekim Güney Ekim Güney

   bu konuda katılıyorum. apple tasarlasa çok daha iyi tasarlardı. ama buda fena değil. hoş cihaz. usb bellek işte. normal.

 2. Ekrem Ekrem

  Ana gorselde neden rengi gri iken haberde siyah ve beyaz modelleri var diyorsunuz?

 3. Burhan Burhan

  Nasıl alacağız peki nerden yada

 4. Sinann24 Sinann24

  Ürün sanırım turkiyede yok sadece Avrupa satışta var