TechCrunch Disrupt Europe, 20 - 21 Ekim'de bu yıl Londra'da düzenleniyor!

İlk olarak geçen yıl TechCrunch'ın Avrupa'daki ilk adımı olarak düzenlenen TechCrunch Disrupt Europe'ta ana sponsorlardan birisi olarak yer almıştık.
TechCrunch Disrupt Europe, 20 - 21 Ekim'de bu yıl Londra'da düzenleniyor!

techcrunch-disrupt-europe-2014-londonİlk olarak geçen yıl TechCrunch'ın Avrupa'daki ilk adımı olarak düzenlenen TechCrunch Disrupt Europe'ta ana sponsorlardan birisi olarak yer almıştık. Amerikalı ve Avrupalı girişimci ve yatırımcıların yer aldığı etkinlikte önemli konuşmacılar da sahnede yerlerini almıştı.

Bildiğiniz gibi etkinlik geçen yıl Berlin'de düzenlenmişti. Bu yıl TechCrunch Disrupt Europe ise şehir değiştirerek 20-21 Ekim tarihleri arasında Londra'da düzenleniyor. Webrazzi olarak bu yıl da TechCrunch Disrupt Europe'un medya sponsoruyuz.

 

Geçtiğimiz yıl düzenlenen organizasyonda Türkiye'deki girişimcilerin Avrupaya açılmalarını ve yeni bağlantılar edinmelerine yardımcı olmak amacıyla "Webrazzi Turkish Pavilion" olarak adlandırdığımız bir stand açarak 10 yerli girişimciyi Berlin'e götürmüştük. Disrupt etkinliklerinin bir klasiği olarak bu yıl da çok sayıda girişim etkinlik alanında yer alacak, Startup Battlefield yarışması olacak ve finale kalan 6 ekip içerisinden birinci olan Disrupt Cup ile ödüllendirilecek. Aynı şekilde bu yıl da organizasyonun 2 gün öncesinde 18-19 Ekim tarihleri arasında Hackathon düzenlenecek ve geliştiriciler 24 saat içerisinde hünerlerini gösterecekler.

TechCrunch Disrupt Europe'ta bu yıl da sizler için özel haberler ve röportajlar düzenleyerek tüm gelişmelerden haberdar olacağınızı bir kez daha söyleyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.