Masadan sipariş verme ve hesap ödeme imkanı sunan HesapAl uygulamaları yayında!

Masadan sipariş verme ve hesap ödeme imkanı sunan HesapAl uygulamaları yayında!

Sizlere Mayıs ayında ilk haberini verdiğimiz restoranlarda sipariş ve ödeme uygulaması HesapAl.com mobil uygulamalarını kullanıma sundu.

Protel ve Mobven ortak girişimi olan olan HesapAl, Android ve iPhone uygulamalarıyla restoranda sipariş verip ödemeyi de tek tıkla yapmanızı sağlıyor. HesapAl kullanıcıları kredi kartı bilgilerini uygulamaya sadece bir kez kaydettikten sonra hesap ödemesi için cüzdanınızı çıkarmadan hesap ödemesi yapabiliyor.

Akbank ve MasterCard desteğiyle hayata geçirilen uygulama, şu anda Micros alt yapısı olan anlaşmalı restoranlar kullanabiliyor. Kullanıcılar masalardaki QR kodları okutarak menüye erişerek sipariş veriyor.

Hesap ödedikten sonra da restoran hakkında görüşlerini paylaşıp puanlama yapabiliyor. Geçmiş siparişler ve yemek yeme istatistikleri gibi özellikler de HesapAl uygulamasında yer alıyor.

Garson bekleme derdine (?) son vermek isteyen ve ödemelerin kolayca yapılmasını sağlayan HesapAl, kullanıcılarına çeşitli fırsatlar da sunuyor. Örneğin şu anda Akbank kredi kartıyla (Axess, Wings, Free) ödeme yapılması durumunda yüzde 10 indirim kazanmak mümkün.

Hesapal kullanan restoranlar durumdan memnun

HesapAl Genel Müdürü Emre Yılmaz'dan aldığımız bilgilere göre şu anda Kanyon AVM'de yayılmaya başlayan HesapAl uygulaması, özellikle bayram sonrasında daha aktif bir pazarlama yapmak istiyor. HesapAl uygulamasının kullanılabildiği restoranlardan gelen bilgiler ise masalarda oturma süresi kısaldığını ve hesap ödemelerinin arttığını gösteriyor.

Hesap ödeme sırasında POS cihazı vs. bekleme sıkıntısını da ortadan kaldıran HesapAL yaygınlaştıktan sonra, yemeklerin robotlar tarafından getirildiği bir restoran hayal etmeye başlayabiliriz. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.