İstanbul köprülerinin trafik durumunu anlık bildiren mobil uygulama: Hangi Köprü?

İstanbul köprülerinin trafik durumunu anlık bildiren mobil uygulama: Hangi Köprü?

İstanbul'da yaşayan ve kıta değiştirecek olan pek çok kişinin en büyük dertlerinden birisi de o an içerisinde hangi köprüden geçişi tercih etme konusunda bir karar vermek.

Bugüne dek trafik durumu veren pek çok mobil uygulama olmasına rağmen, sadece köprüler özelinde hizmet veren bir uygulama bulunmuyordu. Valensas tarafından geliştirilen mobil uygulamayla birlikte, artık İstanbul'daki Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün anlık trafik durumunu öğrenebilmeniz mümkün.

iOS 8 için özel geliştirilen Hangi Köprü mobil uygulamasının haliyle şimdilik sadece iOS versiyonu bulunuyor. iOS 8'in yeni özelliklerinden birini kullanan Hangi Köprü uygulaması, tuş kilidini dahi açmadan, köprülerin durumlarını telefon ekranınızda görebilmenizi sağlamakta.

hangi1hangi3hangi2

iOS 8'in Extensions özelliğini kullanan "Hangi Köprü?" mobil uygulaması, bildirim ekranına kuruluyor ve dilediğiniz köprünün durumuyla ilgili bilgilendirmeyi seçebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra uygulama aracılığıyla köprüyle ilgili duyurulardan da haberdar olabiliyorsunuz.

iOS 8 kullanıcıları, "Hangi Köprü?" uygulamasını buradan indirebilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.