Apple Store Türkiye, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için ön sipariş kabul etmeye başladı
Teknoloji

Apple Store Türkiye, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için ön sipariş kabul etmeye başladı

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın 26 Eylül'de Türkiye'de satışa sunulmasından önce Apple Store Türkiye, cihazlar için ön siparişleri kabul etmeye başladı.

Online mağazasında ilgili rezervasyon sayfasını devreye alan Apple'ın Türkiye'deki kullanıcıları, buraya giderek iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için ön sipariş verebiliyor. Ürünlerin 16, 64 ve 128 GB'lık modellerinin stok durumlarını görebileceğiniz sayfada, siparişinizi veriyor ve cihazınızı 26 Eylül'den itibaren Apple'ın Zorlu Center'daki mağazasından teslim alabiliyorsunuz.

Geçtiğimiz hafta sonu itibariyle 10 milyon satış adetine ulaşan Apple'ın yeni rekoru, stok sıkıntılarını da beraberinde getirdi. Ön sipariş, mağazaya gidip hayal kırıklığına uğramaktan daha iyi bir seçenek olabilir. Diğer taraftan 26 Eylül'den itibaren ürünlerin stok durumlarını kontrol etmek için de sayfayı kullanabilirsiniz.

apple ön

Ön sipariş için buraya gitmeniz ve Rezervasyon Yapın seçeneğini takip etmeniz gerekiyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus fiyat ve model detayları için ilgili yazımız da burada.

Yorumlar (6)
 1. Mustafatan75 Mustafatan75

  Bence yazıyı hemen kaldırın. Paylaştığınız linke fishing uyarısı veriyor Safari

  1. Diğer browserlarda problem yok zaten SSL'i verified. Bir de Apple'ın kendi sitesinden yönlendirilme yapılıyor. Safari neden böyle bir uyarı verdiğini anlayamadık.

   Apple TR'nin rezervasyon urli: http://www.apple.com/tr/retail/iphone/

   Linke tıklayınca gittiği link: https://reserve-tr.apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability

   Bu linkin resolve olunca dönüştüğü link: https://reserve.cdn-apple.com/TR/tr_TR/reserve/iPhone/availability

  2. Verdiğimiz URL'ye linkleme direkt Apple.com'dan yapılıyor, herhangi bir sorun yok. Ayrıca SSL de verified. Kontrol ettik yayınlamadan önce. Browser'lar zamanında Paypal Türkiye'nin .com.tr domain'i için de vermişti böyle bir hatayı.

  3. Nurettin Bacanak Nurettin Bacanak

   Google Chrome da açmıyor sayfayı, güvenlik gerekçesi ile.

 2. Ben Safari'den giriyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım Arda Bey, bir sorun yok bilgilendirme için teşekkürler.

 3. Bir sorun yok