Metutech-Atom'da yer alan Game Brain, yeni oyunu Joinz ile yeni bir başlangıç peşinde
Oyun

Metutech-Atom'da yer alan Game Brain, yeni oyunu Joinz ile yeni bir başlangıç peşinde

Metutech-Atom bünyesinde 2 senedir çalışmalarını sürdüren ve Pop to Save oyunuyla başarısız olan Game Brain, yeni oyunu Joinz (itunes) ile yakaladığı hızlı çıkışın devamını getirmek istiyor.

Yunus Ayyıldız tarafından geliştirilen ve Kanadalı oyun yayıncısı NoodleCake işbirliğiyle 16 Eylül'de App Store'a adım atan Joinz, Amerika, Kanada ve İngiltere başta olmak üzere 147 farklı ülkede 'Best New Games' kategorisine girmeyi başarmış.

2048'i akla getiren bir bulmaca oyunu

5 aylık bir geliştirmenin ürünü olan Joinz, 2048 gibi sayıların değil ama şekillerin birleştirilmesine ve yokedilmesine dayalı bir bulmaca oyunu. Oyunda belli mantık kurgularına göre şekilleri sürükleyip yok ederek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Tabii bu arada farklı güç seçenekleri ve zorluklarla karşılaşıyorsunuz.

App Store'da 1.99 dolara satışa sunulan oyunun sesleri ve müziği Uğurcan Orçun tarafından, aşağıdaki tanıtım videosu ise Atom gruplarından Hayali Animasyon tarafından hazırlanmış.

Oyunu denemek ve yorum yapmak isteyen ilk 4 kişi ise aşağıdaki kodlarla Joinz'i ücretsiz olarak indirebilir.

WAWFAXNHWN7X PEXAMJRLPLMF YAXEAJTFA3FN PTF74R3JMFAN

Yorumlar (1)
  1. Linkrender Linkrender

    Başarısızlıklardan ders almak önemli, bu oyun öncekine göre daha fazla ilgi bağlayıcı olmuş. Her oyunun başarılı olması mümkün değil, geliştiricilerin bunu düşünerek hareket etmesi, her şeyi yaparız nidalarıyla geleceği düşünmeden projeye dalmamaları gerekir. Çünkü çok fazla emek kayboluyor bu da sonuçta batan şirketleri beraberinde getiriyor. Bu oyunun iyi bir başarı yakalayıp gelecekte yapacakları oyunlarına katkı sağlamasını ve başarılar dilerim.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri