Girişim Ofisleri Avrupa: Deezer merkez ofisinin kapılarını Webrazzi'ye açtı
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri Avrupa: Deezer merkez ofisinin kapılarını Webrazzi'ye açtı

Dünyada 182 ülkeye dağılmış kullanıcılarına 35 milyondan fazla şarkı içeren dev bir katalogla hizmete veren Deezer, Fransa'nın küresel ekonomiye kazandırdığı en başarılı dijital girişimlerden. Türkiye'de bir yılı geride bırakan müzik aktarım servisi şu günlerde art arda kutlama konserleri vermekte. Ancak geçtiğimiz haftalarda ziyaret ettiğimiz Paris'teki Deezer merkezindeyse konu "ABD açılımı". Ziyaretimiz sırasında Kuzey Amerika turunda olan kurucuların, Spotify'a karşı kıtada oldukça agresif bir kampanya hazırlığında olduklarını öğreniyoruz. Bu konudaki olası gelişmeleri de elbette önce Webrazzi'den öğreneceğinizi hatırlatıp sizleri Deezer'ın keyifli Paris ofisine alalım. Diğer Girişim Ofisleri programlarımız ise şurada.

Yorumlar (12)
 1. Yakamoz Yakamoz

  daha fazla turkiye ofisleri gorelim lutfen. yurtdisi icin baska bir sunucu ve altyazi olursa sanirim daha basarili olunur.

 2. Benim gibi cahiller için bir alt yazı yada Türkçe kısa açıklamalar olmayacak mı?

 3. Tekno78 Tekno78

  Buraya gelme amacımızın büyük çoğunluğu girişim ofisleriydi o da artık amacından çıktı türkiyede yayın yapıyorsanız en azından bi alt yazı koyun hem biz türkiye ofislerini istiyoruz.

 4. Ahmet Yücel Ahmet Yücel

  Girişi Türkçe ile yapıp, altyazısız ve dublajsız şekilde devam ettirmek neyin kafası? Anladık İngilizce dünya dilide bari "subtitle" olsaydı. Te Allahım...

 5. Yabancı girişim ofislerini de gezmek iyi fikir. Biraz daha ilginç ve ilham verici ofisler bulabilirseniz daha iyi olacak.

 6. bi webrazzinin podcasti yok mu?

 7. Yurtdışı ofislerini incelemek gerçekten ufuk açıcı ancak birkaç adım daha atılsa çok daha iyi olacaktır. Türkçe altyazı kesinlikle olması gerek ancak bunun yanında dünyanın dört bir yanına hitap edebilmek için Fransızca, İtalyanca vb. 6-7 dilde altyazı eklenmesi iyi olurdu. Devamını bekliyoruz.

 8. Girişte Türkçe başlamışsınız. İnsan bi ingilizce kısımlara alt yazı koymaz mı? Sebebi neydi ki?!

 9. İngilizce videoyu anlamayıp burada çemkirenlere ilber ortaylı gibi diyesim geliyor, çok cahilsiniz...

 10. Cengiz Han Cengiz Han

  06:57 artiz ne arar fransada diyor abimiz..

 11. Gökhan Gökhan

  Altyazı sistemini hala geliştirememiş olmanız büyük kayıp, noyan'ın videolarını hiçbir şekilde izlemiyorum. İngilizce bilmemeyi cahillik olarak gören metin adlı arkadaş Türkiye'de olduğunu ve bu hizmetin Türkiye'ye verildiğini unutmuş sanırım. İronilere boğulmuş ve egoist insanlara söz hakkı tanıdığınız için ayrıca teşekkürler.

 12. ingilizce bilmek için bir sebep daha. Sınır yok.