Osmanlı hanedanından gelen Nilhan Osmanoğlu'nun e-ticaret girişimi: sultandan.com

Osmanlı hanedanından gelen Nilhan Osmanoğlu'nun e-ticaret girişimi: sultandan.com

Osmanlı hanedan soyundan gelen ve Sultаn II. Abdülhаmid'in tоrunu Nilhаn Osmanoğlu, kendi e-ticaret markasını yaratarak, üzerinde Osmanlı motifleri taşıyan ve kendi tasarımlarına sahip bir marka oluşturdu.

sultandan.com adresinde yer alan e-ticaret sitesi son derece klasik bir altyapı ile hizmete sunulmuş. Sitede ilk etapta t-shirt'ler var ancak ürün gamının sürekli genişleyeceği yönünde bilgiler de aldık. Kısa süre içerisinde, t-shirt'ler dışında farklı ürünler de görebileceğiz e-ticaret sitesinde.

sultandan.com adresinde üç farklı kategori yer alıyor, erkekler için ürünler "Efendiler", kadınlar için ürünler "Hanımlar" ve çocuklar için ürünler ise "Veledler" kategorisinde listeleniyor. Kısacası bu e-ticaret markasında Osmanlı esintilerini hissetmek de mümkün oluyor. Bunun yanı sıra farklı padişahların t-shirt tasarımları da sitede yer alıyor.

Screen Shot 2014-09-11 at 00.50.02

Aldığımız bilgilere göre Nilhan Osmanoğlu e-ticaret kanalı ile satış yaparak daha fazla insana erişmeye çalışacak ve Türkiye'nin her yerine kargo ile ürün gönderimi gerçekleştirecek. T-shirt kategorisindeki ürünler şimdilik KDV dahil 30 ile 39,50 TL arasında değişen uygun fiyatlarla satılıyor.

Şimdilik ürün yelpazesi biraz kısıtlı kalıyor olsa da bunun da gelişmesi ve yeni ürünlerin siteye eklenmesiyle birlikte sultandan.com özellikle tarihseverlerin ilgisini çekebilecek bir e-ticaret girişimi olacaktır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.