Emlaktown.com web sitesi üzerinden alıcıyla satıcının pazarlık edebileceği sistemi devreye aldı

Emlaktown.com web sitesi üzerinden alıcıyla satıcının pazarlık edebileceği sistemi devreye aldı

Almanya'da 2009'da kurulduktan sonra Türkiye'ye adım atan Emlaktown tasarımsal yenilenmeyle birlikte dikkat çeken bir yeniliğe imza attı. İlanla ilgilenen kişiyle ilan sahibinin pazarlık edebileceği sistemi devreye alan Emlaktown, kişilerin telefonla iletişime geçerek zaman kaybı yaşamasını engelleyerek kendi platformu üzerinden sürece hizmet sağlamış olacak.

Tasarımsal yenilemeyle sadeliği dikkat çeken sitenin pazarlığı mümkün kılan sistemiyle devam edelim. Satış rakamının altına yerleştirilen teklif ver butonu ilanla ilgilenen kullanıcının belirlediği fiyatı girmesiyle teklif ilan sahibine düşüyor ve ilan sahibi isterse yeni bir fiyat teklifiyle kullanıcıya geri dönüş yapabiliyor.

Yazılım süreci çok zor olmamasına karşılık sürece kolaylaştırması ve ilanı gören kullanıcının en azından teklif verme işlemiyle ilgilenerek müşteriye dönüştürülme ihtimalini artırmasıyla dikkat çekiyor. Teklif ver servisi ilanla ilgilenenlerin haricinde emlakçıların web dünyasına ne kadar alıştığını da ortaya çıkarıyor.

İlgilenenler buradan Emlaktown'a ulaşarak teklif verebilir veya aşağıda test ettiğim ekran görüntüsünü de göz atabilirsiniz.

emlaktown-teklif

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.