Sahibinden.com usta hizmetleri için online ilan servisini açtı

Sahibinden.com usta hizmetleri için online ilan servisini açtı

Usta hizmetleri için online seri ilanlar yayınlayan siteler arasına Sahibinden.com da katıldı. "Hizmetler" kategorisini güncelleyen Sahibinden.com üzerinden ustalık gerektiren işler için de arama yapmak mümkün hale geldi.

Henüz beta sürümünde olan sayfa arama odaklı olarak tasarlanmış. Türkiye genelinde arama yapılabilecek şekilde geliştirilen sitede arama sonuçları şu anda yalnızca İstanbul'la sınırlı. (Güncelleme: Haberin yayınlanmasından iki gün sonra, sayfa Türkiye genelinde arama yapılabilir duruma geldi). Ev tadilatı ve dekorasyon, nakliye, araç servis ve bakımın yanında düğün ve etkinlik hizmetlerinin ön planan çıkarıldığı sayfada sürücü kursundan tecüman bulmaya, çilingirden dans organizasyonuna kadar çok farklı konularda hizmet verenlerle ilgili sonuçlara ulaşılabiliyor.

Hizmet veren kurum ya da kişilerin iletişim bilgilerine ulaşmanızı sağlayan Sahibinden.com'da diğer kullanıcı yorumlarını/puanlarını görebiliyor ve dilerseniz aldığınız hizmetle ilgili yorum bırakabiliyorsunuz. Hizmet verenler için ücretli sunulan ilan servisine 2015 yılına kadar üye olanların bu ücretten muaf olacağı belirtiliyor.

Sahibinden.com'un hizmetler için geliştirdiği bu "yeni vitrin", İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer'in belirttiği gibi, siteden ürün alan kullanıcılarının ilgili bakım veya onarım servislerini yine Sahibinden.com üzerinden bulmasını sağlayabilecek bir yenilik.

Sahibinden.com'un bu alana girişi, rekabete de yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. Hatırlayacağınız gibi, Ekolay, geçtiğimiz Ocak ayında baştan yenilerek usta hizmetleri için online bir ilan servisi haline gelmişti. Ustalar için bir pazar yeri olarak konumlansa da ehil.com, Sahibinden.com'un dolaylı da olsa rekabet edeceği girişimlerden biri olacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.