Hackerlar, Nopcon Bilgi Güvenliği Konferansı için İstanbul'da toplanıyor
Teknoloji

Hackerlar, Nopcon Bilgi Güvenliği Konferansı için İstanbul'da toplanıyor

nopcon.org bilgi guvenligi konferansiGeçtiğimiz yıl da sizinle paylaştığımız NOPcon Bilgi Güvenliği Konferansı bu yıl 3. kez düzenlenecek ve dünyanın en iyi yerli ve yabancı hackerlarını İstanbul'da buluşturacak.

16 Eylül 2014 tarihinde üçüncüsü düzenlenecek olan konferans Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde gerçekleştirilecek. Bilgi güvenliğinin en derin teknik konuları masaya yatırılacak konferansa daha önce Blackhat, Defcon, RSA, POC, Syscan vb. organizasyonlarda yer almış bilgi güvenliği uzmanları katılacak.

Marion Marschalek, Moti Joseph, Abdulaziz Hariri, Mohammad Hluchan, Zubair Ashraf, Celil Ünüver ve Nebi Senol Yılmaz gibi bilgi güvenliği alanından tanınmış isimler Signalsec.com'un ana sponsor olduğu bu etkinlikte buluşacak.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe nopcon.org adresinden kayıt yaptırabilir ve detaylara göz atabilirsiniz. Bizim de destekçisi olduğumuz konferansta konuşulacak bazı konuları şöyle sıralayabiliriz;

 • Yazılım Güvenliği
 • Zararlı Yazılımlar
 • Sıfır-gün Açıkları
 • Mobil Güvenlik
 • Exploit Geliştirme Teknikleri
 • Siber İstihbarat
Yorumlar (5)
 1. Güzel bir etkinliğe benziyor. Katıldım.

 2. "Destekçisiyiz" derken nasıl bir desteğiniz var? Herhalde burada duyurmak "desteklemek" diye bahsettiğiniz şey değildir.

 3. Canlı yayın olacak mı?

 4. Tamer Sahin ve Cumhur Onat yoksa darilirim. Bilgi guvenligi denince parmakla gosterilen, alaninda Turkiye'deki en yetkin kisiler.

 5. Tamer sahin, gibi deep webte takılan ve kimsenin bilmediği işler yapan ne vatan evlatları var bu ülkede siz biliyormusunuz ? :)