E-posta okuma alışkanlıklarını değiştirmek isteyen MailMag yayında!

E-posta okuma alışkanlıklarını değiştirmek isteyen MailMag yayında!

Geçen sene içinde Aslanoba Capital'den aldığı yatırımı sizlere duyurduğumuz MailMag,  uzun bir geliştirme sürecinin ardından App Store'daki yerini aldı. MailMag'i iPhone ve iPad'inizde ücretsiz olarak denemek istiyorsanız şuradan uygulamayı indirebilirsiniz.

E-posta okuma deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyan MailMag'e dilerseniz birden çok olmak üzere; Gmail, Hotmail, Yahoo ya da sahip olduğunuz herhangi bir exchange e-posta hesabınızı tanımlayabiliyorsunuz.

Oldukça basit ve hızlı olan bu hesap tanımlama işleminin ardından sizin için e-postalarınızı bir 'dergi' formatında göstermeye başlayan MailMag, aynı zamanda çok sayıda kişiselleştirme şansı ve ek özellik de sunuyor.

Kişiselleştirilebilir bir arayüz sunan MailMag'de örneğin üye olduğunuz tüm sosyal ağlardan gelen e-postaları ya da online alışveriş sitelerinden gelen bültenleri ayrı ayrı klasörler (dergiler) altında görüntüleyebiliyorsunuz. E-posta kutunuzdaki ekli dosyaları apayrı bir arayüz üzerinde gösterebilen MailMag, diğer yandan offline çalışma ve arama gibi özellikleri de kullanıcılarına sunuyor.

mailmag-gorsel-4

MailMag ile ilgili görüşlerini aldığımız şirketin CEO'su Kıvanç Açıkgöz, şunları aktardı: "İnsanların e-postalarını okurken hem daha çok keyif alacağı hem de daha verimli olacağı, tasarım merkezli bir uygulama geliştirdik. Flipboard nasıl insanların haber okuma alışkanlığını değiştirdiyse biz de aynısını e-posta için yapmak istiyoruz."

MailMag uygulaması Apple tarafından App Store'da öne çıkartılıyor

Aralarında Türkiye, Güney Kore ve Hindistan'ın da bulunduğu 11 ülkede Apple tarafından 'Featured Best New App' olarak gösterilen MailMag, milyonlarca Apple kullanıcısına yeni çıkan en iyi uygulamalardan biri olarak tanıtılıyor. MailMag ayrıca yine Apple tarafından 121 ülkede de 'productive -> manage my inbox' bölümü altında birinci sıradan tanıtılıyor.

Kullanım kolaylığı, hitap ettiği pazar büyüklüğü ve ürün olarak oldukça iyi bir noktada olduğunu söyleyebileceğimiz MailMag'in geleceğini bugünden başlayarak pazarlama faaliyetleri belirleyecek. Bu noktada ücretsiz ve reklamsız olarak App Store'daki yerini alan uygulamanın özellikle ilk etapta göreceği tepki oldukça kritik.

mailmag-gorsel-3

MailMag'le ilgili gelişmeleri yakından takip edip ilk rakamlar gelmeye başladığında sizlerle paylaşacağız. Son olarak; MailMag'i iPhone ya da iPad'lerinize buradan indirebilir, uygulama Twitter'da @MailMagOfficial üzerinden takip edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.