E-posta okuma alışkanlıklarını değiştirmek isteyen MailMag yayında!
Mobil

E-posta okuma alışkanlıklarını değiştirmek isteyen MailMag yayında!

Geçen sene içinde Aslanoba Capital'den aldığı yatırımı sizlere duyurduğumuz MailMag,  uzun bir geliştirme sürecinin ardından App Store'daki yerini aldı. MailMag'i iPhone ve iPad'inizde ücretsiz olarak denemek istiyorsanız şuradan uygulamayı indirebilirsiniz.

E-posta okuma deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyan MailMag'e dilerseniz birden çok olmak üzere; Gmail, Hotmail, Yahoo ya da sahip olduğunuz herhangi bir exchange e-posta hesabınızı tanımlayabiliyorsunuz.

Oldukça basit ve hızlı olan bu hesap tanımlama işleminin ardından sizin için e-postalarınızı bir 'dergi' formatında göstermeye başlayan MailMag, aynı zamanda çok sayıda kişiselleştirme şansı ve ek özellik de sunuyor.

Kişiselleştirilebilir bir arayüz sunan MailMag'de örneğin üye olduğunuz tüm sosyal ağlardan gelen e-postaları ya da online alışveriş sitelerinden gelen bültenleri ayrı ayrı klasörler (dergiler) altında görüntüleyebiliyorsunuz. E-posta kutunuzdaki ekli dosyaları apayrı bir arayüz üzerinde gösterebilen MailMag, diğer yandan offline çalışma ve arama gibi özellikleri de kullanıcılarına sunuyor.

mailmag-gorsel-4

MailMag ile ilgili görüşlerini aldığımız şirketin CEO'su Kıvanç Açıkgöz, şunları aktardı: "İnsanların e-postalarını okurken hem daha çok keyif alacağı hem de daha verimli olacağı, tasarım merkezli bir uygulama geliştirdik. Flipboard nasıl insanların haber okuma alışkanlığını değiştirdiyse biz de aynısını e-posta için yapmak istiyoruz."

MailMag uygulaması Apple tarafından App Store'da öne çıkartılıyor

Aralarında Türkiye, Güney Kore ve Hindistan'ın da bulunduğu 11 ülkede Apple tarafından 'Featured Best New App' olarak gösterilen MailMag, milyonlarca Apple kullanıcısına yeni çıkan en iyi uygulamalardan biri olarak tanıtılıyor. MailMag ayrıca yine Apple tarafından 121 ülkede de 'productive -> manage my inbox' bölümü altında birinci sıradan tanıtılıyor.

Kullanım kolaylığı, hitap ettiği pazar büyüklüğü ve ürün olarak oldukça iyi bir noktada olduğunu söyleyebileceğimiz MailMag'in geleceğini bugünden başlayarak pazarlama faaliyetleri belirleyecek. Bu noktada ücretsiz ve reklamsız olarak App Store'daki yerini alan uygulamanın özellikle ilk etapta göreceği tepki oldukça kritik.

mailmag-gorsel-3

MailMag'le ilgili gelişmeleri yakından takip edip ilk rakamlar gelmeye başladığında sizlerle paylaşacağız. Son olarak; MailMag'i iPhone ya da iPad'lerinize buradan indirebilir, uygulama Twitter'da @MailMagOfficial üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (14)
 1. Burak Dönertaş Burak Dönertaş

  Yaratıcı bir fikir. Hem site hem uygulama çok başarılı olmuş, çok beğendim. Umarım tüm dünyada kullanılır ve büyük bir başarı hikayesi olur.

 2. Android cihazlar için ne zaman çıkacağıyla ilgili bir bilgi var mıdır?

 3. Gercekten biraz uzun surmus gelistirme asamasi ancak, uygulama harika gorunuyor. Umarim basarili olurlar.

 4. yesss! uzun zamandır aradığım uygulama. birisi ne zaman düşünecek diye bekliyordum!

 5. Barış Ünver Barış Ünver

  Mail okumayi oldukca keyifli hale getirerek yillardir degisim gostermeyen bu alanda ciddi bir yeni soluk. Başarılar.

 6. Güzel fikir yararlı olabilir

 7. bence gereksiz bır uygulama daha bu zaman olmus androıd ıcın bır uygulama cıkarmamıs ıygulama benm ıcn sıradandır artk

 8. Web sitelerinin iletişim kısmındaki adres haricinde her şey çok güzel. (Demokrasinin kagit üzerinde olduğu bir ülkede ozellikle internet alanında global bir marka oluşturmak çok zor)

 9. bence başarılı ve gerekli bir uygulama, tabi bu programında bir çok programın alternatifi olduğu gibi bununda alternatifleri var.

 10. Nurettin Nurettin

  çok güzel bir proje. başarılı olacağını düşünüyorum. android versiyonunu bekliyorum.

 11. İsmi çok iyi, eğer bu tür uygulamalar için bir pazar ortaya çıkarsa herkes uygulamasını tanıtırken dergi lafını az çok geçireceği için kendileri de bundan yararlanacak. Uygulama da iyi olmuş.

  Şu denebilir, mailler okuması eğlenceli şeyler değil, hatta okuyacak hiç mail olmasa bu daha iyi bir şey. Mail okumayı eğlenceli şekilde yapmak isteyen sayısı da azdır. Öte yandan hedef dünya olduğu için bu kişilerin sayısu Türkiye'de az olsa bile tüm dünyada yeterli olabilir. Eğer öyleyse bu da başarıyı getirir. :)

 12. Kazım Kartal Kazım Kartal

  Global kalitede bir iş olmuş. Kim ne yapsa mail okumak daha keyifli olmaz :) Okunacak ne geliyor ki? Gelen şeyler soru, istek, toplantı talebi...Bir link gelince de safariye yönlendiriliyorsunuz. Bu proje yatırımını kurtarmaz...

 13. Ferhat Kiliçarslan Ferhat Kiliçarslan

  Uygulamaları oldum olası güvenli bulmamışımdır. Adamlar iyi iş çıkarmış tebrikler

 14. android üvey evlatmı ??