Yerli etkinlik keşif uygulaması: Invitans

Yerli etkinlik keşif uygulaması: Invitans

Bugüne dek farklı örnekleriyle karşılaştığımız etkinlik keşif uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Yerel bir internet teknoloji firması olan JaggleLab'ın geliştirdiği, Invitans tüm dünyadan farklı etkinlikleri keşfetmenizi ve kendi etkinliklerinizi yaratmanızı sağlıyor.

Invitans'ın tasarımının özellikle çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Kullanıcı arayüzü çok başarılı olmuş, UX konusuna verilen önemi uygulamayı kullanmaya başlar başlamaz hissedebiliyorsunuz. Facebook hesabınızla bağlanabileceğiniz Invitans'ın şimdilik sadece iOS versiyonu var. Ancak uygulamanın Android sürümü de yolda.

JaggleLab'in Invitans uygulamasının amacının "daha gerçek sosyal bir ağ" yaratmak olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama içerisinde mesajlar, yorumlar ve bildirimler gibi fonksiyonların yanı sıra, gerçek etkinlikler hakkında da bilgi sahibi olabileceğiniz alanlar mevcut.

En az online ortamda olduğu kadar, gerçek dünyada da sosyalleşme imkanı bulabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde, etrafta ne gibi etkinliker olduğuna dair bir göz atmak isterseniz, Invitans size güzel bir rehber olabiliyor.

125

"Dışarıdaki hayatın tadını çıkarın" mottosuna sahip uygulama, dışarıdan bakıldığında biraz daha global odaklı bir proje olarak konumlandırılmış gibi gözüküyor, uygulama hem Türkçe, hem de İngilizce dilinde kullanılabiliyor. Invitans'de, arkadaş buluşmaları, partiler, spor müsbakaları, konser veya tiyatro gibi akla gelebilecek her türdeki etkinlik düzenlenebiliyor, kullanıcılar uygulama üzerinden etkinlik için organize olabiliyor.

Invitans'i denemek için uygulamasının iOS versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.