Hodor'un Yo'ya cevabı: HODOR!

Yo'yu tiye alan yeni bir absürd mesajlaşma uygulaması Yo, Hodor yayınlandı. Yo, Hodor'la arkadaşlarınıza, evet doğru bildiniz, Hodor! gönderebiliyorsunuz. Hodor! Hepsi bu. Tıpkı fenomen hale gelen, Game of Thrones dizisinin karakterlerinden biri olan Hodor gibi. Telefonunuza gelen Hodor mesajı Hodor'un kendi sesinden.

Tam da Yo'da sıkılmaya başladık derken...

Yo app store istatistik

Neyse ki artık Yo, Hodor var. Facebook Music eski çalışanı Tyler Hedrick, şu anda Medium'da yazılım geliştiricisi olarak görev yapıyor ve Yo, Hodor'u birilerini Yo'lamaktansa Hodor'lamayı tercih ederim diyerek geliştirmiş. Sanırım Yo'yla ilk karşılaşan birçok kişinin aklından aynı şey geçmiş...

Geliştiricisi Tyler Hedrick'e göre, yayınlandığı 28 Haziran Cumartesi gününden bu yana uygulama üzerinden toplam 10 bin Hodor gönderilmiş.

Yo,Hodor uygulaması, Yo'da olduğu gibi rehberinize erişmiyor, bu nedenle Hodor göndermek istediğiniz insanların kullanıcı adlarını bilmenizde fayda var.

Uygulamanın isminden tutun da Hodor mesaj tonuna kadar neredeyse bütün parçalarıyla ilgili telif hakları sorunu var. Yo'nun kendisi ya da Game of Thrones yayıncısı HBO istediği zaman Hedrick'i dava edebilir. O zamana kadar Yo, Hodor iOS için burada.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.