HukukBulutu.com.tr: Hukuk ofisleri için SaaS yönetim servisi

HukukBulutu.com.tr: Hukuk ofisleri için SaaS yönetim servisi

Türkiye'de beklenen yazılım tabanlı hizmetlere bir yeni örnek de TurkSaaS yazılım firmasından geldi. Bulut bilişim tabanlı web uygulamaları geliştiren şirket, hukuk ofisi yönetim hizmeti HukukBulutu.com.tr'yi pazara sunuyor.

Yaklaşık 2 senelik bir geliştirme süreci neticesinde tamamlandığını öğrendiğimiz Hukuk Bulutu, hukuk bürolarına veya bünyesinde hukuk birimi barındıran şirketlere ulaşmak istiyor. Yönetim paneli içinde tüm dava, icra, danışmanlık ve iş takiplerini yapmak mümkün.

hukuk bulut hukuk otomasyon

Dosya ve belge depolama imkanı da sunan Hukuk Bulutu'nda farklı kullanıcıların birlikte işlemleri takip edebilmesi mümkün. Ekip yönetimi, masraf takibi, not alma, takvim ve XML oluşturma gibi özellikler de avukatların işini kolaylaştıracak nitelikte.

Avukatlar (bu sisteme güvenmek şartıyla) ellerindeki tüm veriyi (detaylı kişi bilgileri vb..) tek noktada toplayabilir ve işlemler takibini kişilere bağlı olmadan sürdürebilir.

Tüm modüllere sahip olmak için aylık 50 dolar gibi bir fiyat isteyen Hukuk Bulutu, her ek kullanıcı için aylık 5 dolar talep ediyor. Diğer yandan esnek paket için fiyat alabilir, test hesabı isteyerek sistemi bizzat deneyebilirsiniz.

hukuk bulut hukuk otomasyon fiyat

Bu alanda sektörün ihtiyaçlarını tam olarak bilmesem de bir çok ihtiyaca yanıt veren bir altyapı geliştirildiğini söyleyebilirim. Diğer yandan 'bootstrap' temelli arayüzün özgün ve daha işlevsel bir tasarıma kavuşmasını beklediğimi de söylemeliyim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.