Görsel anket oluşturma aracı Pickr.us, betadan çıktı

Görsel anket oluşturma aracı Pickr.us, betadan çıktı

Bu yıl Webrazzi Startup etkinliğinde sahne alan Pickr.us, beta sürecinden çıktı ve büyüme adımlarını atmaya başladı. Pickr'ın iPhone uygulaması da yeni sürümüyle yayınlandı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse ODTÜ'lü girişimciler tarafından geliştirilen Pickr, istediğiniz herhangi bir konuda görsel açıdan etkili anketler hazırlamanızı sağlayan araç. Dört seçeneğe kadar soru veya anketler hazırlayıp kullanıcılardan yanıt ve yorum alabiliyorsunuz.

Pickr.us kendi içinde bir sosyal ağ olmakla birlikte oluşturduğunuz anketleri sitenize yerleştirmenize de izin veriyor. Tıpkı 2014 FIFA Dünya Kupası için bir yarışma düzenleyen AMK Spor'un yaptığı gibi.

pickr.us onlien mobil anket olusturma 2

iPhone uygulamasında mesajlaşmak artık mümkün

16.000’den fazla kullanıcıya ulaştığını öğrendiğimiz Pickr.us, mobil tarafta da iPhone uygulaması ile yer alıyor. Yenilenen iPhone uygulamasında da anketler oluşturabiliyorsunuz ve yenilenen son sürümde diğer kullanıcılarla mesajlaşabiliyorsunuz.

İnternet kullanıcılardan fikir almak için etkileşim gücü yüksek bir yol sunan Pickr, hem mobilde hem de web ortamında ücretsiz kullanılabiliyor. Pickr'ın kendi içinde bir  sosyal ağ olması elbette önemli ancak harici kanallarda kendini daha fazla göstererek daha başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Pickr'ı daha yakından tanımak isterseniz kuruculardan Tuncay Namlı'nın Webrazzi Startup 2014'te yaptığı sunumu izleyebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.