Age of Empires'ın mobil versiyonu bu yaz geliyor!
Mobil

Age of Empires'ın mobil versiyonu bu yaz geliyor!

Microsoft, fenomen haline gelen oyunu Age of Empires'ı bu yıl mobile taşıyor. Microsoft, bunun için oyunun kendi websitesinde Age of Empires:World Domination'ın mobil versiyonunun duyuru fragmanını yayınladı.

Yazının devamında izleyebileceğiniz fragmanda Age of Empires'ın mobil versiyonunun geliştirme aşamasında olduğu belirtliliyor.

Age of Empires'ı yeni nesil mobil strateji olarak yeniden tanımlayan Microsoft, oyunun mobil versiyonunu bu yaz piyasaya sunacak. Age of Empires: World Domination mobil oyunu iOS, Android ve Windows cihazlar için yeniden tasarlanmış. Oyun, tıpkı masaüstünde olduğu gibi takımlar halinde oynanabilecek ve mobile özel yeni savaş sistemleriyle gelecek.

Oyunu indirmek isteyenler, buradan ön kayıt yapabiliyorlar. Hayranları Age of Empires'ın mobile gelmesini geçtiğimiz yazdan bu yana bekliyorlardı, Microsoft, sonunda müjdeli haberi verdi.

Fragmanda göreceğiniz gibi Microsoft, oyunun mobil versiyonunda, Celt, Hun, Viking ve Frank uygarlıklarının yer alacağı bilgisini paylaşıyor. Bununla birlkte oyunun alıştığımız gibi gerçek zamanlı oynanıp oynanmayacağı ya da ücretli olup olmayacağı henüz net değil.

Yorumlar (2)
  1. Gökhan Gökhan

    Dribble'da 500 dolarlarına kıysaymışlar da orjinale benzer tasarımlarla gelselermiş karşımıza. Clash Of Clans kadar oynanabilir bir oyun olmayacağı her halinden belli. Her ne kadar oyun geliştirme aşamasında olsa da, görüntülere bakarsak tam bir hayal kırıklığı.

  2. Clash of clans'a oynana bilir oyun diyorsan ohooo sen hayatında oyun oynamamışsın