Temizlik şirketlerini bir araya toplayan site: Temizlikyolda [hediye çeki]

Temizlik şirketlerini bir araya toplayan site: Temizlikyolda [hediye çeki]

Offline ihtiyaçlara online çözüm bulmayı kolaylaştıran platformlara, temizlik odağında yeni bir yarışcı katıldı. Mekan ve eşya temizliği alanında önemli bir kaynak olmak için yola çıkan girişimlerden temizlikyolda.com, kuru temizleme, halı ve perde temizliğine hatta evcil hayvan temizliğinin de aralarında bulunduğu şirketleri bir araya getiren 2 aylık bir girişim. Kurucuları Koray Kibar  ve Hakan Kibar.

Temizliğe dair hizmet verebilecek tüm şirketleri tek bir noktada toplayan girişim 9 ayrı kategoride hizmet veriyor. Her bir kategoride kullanıcıyla şirketleri buluşturan girişim, ev temizliği kategorisinde de aynı şeyi yapıyor, yani müşteriyle temizlik hizmeti veren kişileri değil şirketleri bir araya getiriyor.

temizlikyolda-ekran-goruntusuSunduğu hizmet ve kapsam konusunda dikkat çeken girişim tasarım konusunda ise pek özenli davranmamış görünüyor. Özellikle kategoriler arasında geçiş veya sayfada arama yaparken mavilerin arasında kullanıcı kaybolabiliyor. Özellikle bu alanın öncüsü diyebileceğimiz ABD merkezli homejoy.com'la karşılaştırdığımızda kullanım kolaylığı açısından site biraz gerilerde kalıyor.

Yeni bir girişimin iyi bir fikirden ortaya çıkan bu ilk ürünü için şirket anlaşmaları da tamamlanmış ve ilerleyen günlerde platformun güncellemelerle yoluna devam edeceğine ınanıyoruz. iOS uygulaması da bulunan temizlikyolda.com'un Android uygulamasıysa pek yakında indirilebilir olacak.

Platform şu anda Türkiye'de 11 il ve Kıbrıs'ta hizmet veriyor. Üye iş yeri sayısı 400'e yaklaşan girişimin 2 ayda 1.500'ün üzerinde siparişi bu iş yerlerine yönlendirdiği bize verilen bilgilerden. Okuyucularımıza özel 25 TL hediye kuponu tahsis eden servisi buraya tıklayarak inceleyebilir, sipariş vermeye karar verirseniz de kupon kodu bölümüne WBRZ25 yazıp kampanyadan yararlanabilirsiniz.

iOS cihazlar için mobil uygulamaya buradan ulaşabilir ve göz atabilirsiniz. Ancak mobil cihazda özellikle arayacağınız konum tespiti olmadığını belirmekte yarar var.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.