Sosyal medya trendlerini uzaydan görebilmek: livefromspace.com

Sosyal medya trendlerini uzaydan görebilmek: livefromspace.com

"Nerede yaşıyorsunuz, uzayda mı?" sorusuyla karşılaşan sosyal medya uzmanları artık üzülmesin, uzaydan görüntü daha net. National Geographic Channel'in Mullen'le birlikte ortak işi olan livefromspace.com dünyayı canlı izletiyor. Uzaydan dünyayı astronotun bakış açısıyla izlettirmesinden öte sosyal medya trendlerini eş zamanlı olarak paylaşıyor.

National Geographic Channel'da yaynlanan televizyon programı Live from Space'e Mullen'in dokunuşuyla uzaydan dünyayı izleme deneyimi başka bir seviye taşınmış. Uzaydan dahi bakıldığında YouTube'da en çok izlenilen 10 video Türkiye gündemini net olarak ortaya koyuyor; 'haberim yoktu' diyenler, üzgünüm, artık uzaylılar bile biliyor neler olduğunu.

uzaydan-dunya

"Türkiye gündeminden yoruldum, uzaydan da bakmak istemiyorum" diyenler içinse herhangi başka bir ülkeyi seçmeniz yeterli; Ukrayna'da trend olan videolar veya Alaska'da iTunes sıralamasında en üstteki şarkıları görebilmek bir tık uzaklıkta. İnternet sayesinde dünyaya geniş bir açıdan bakabilmenin önü livefromspace.com'la açılmış.

Kısa bir sürede olsa uzaklaşmak ama olan biteni de kaçırmamak istiyorsanız bilet burada. Görüşmek üzere :) space-gif

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.