Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den Twitter yasağına tepki geldi

cbabdullah-gul-twitter

Screen Shot 2014-03-21 at 11.41.24Cumhurbaşkanı Abdullah Gül dün kapatıldığını paylaştığımız Twitter’la ilgili tweet atarak tepkisini dile getirdi.

Sosyal medya platformlarının tamamen kapatılması tasvip edilemez diyerek konuya başlayan Cumhurbaşkanı konuyla ilgili tweet atmaya devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün tweetlerini birleştirirsek açıklamanın tam metni şu şekilde; “Sosyal medya platformlarının tamamen kapatılması tasvip edilemez. Ayrıca, daha önce defalarca belirttiğim gibi iletişim teknolojilerinin bugün ulaştığı noktada Twitter gibi bütün dünyada kullanılan platformlara erişimin topyekün engellenmesi teknik olarak zaten mümkün degil. Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal gibi suç oluşturan hususlar varsa, ancak mahkeme kararıyla sadece ilgili sayfalar kapatılabilir. Umarım bu uygulama uzun sürmez.”

Haber güncelleniyor…

 

Yorumlar (7)

 1. karikatür gibi ülke olduk ya la

  Cevapla
 2. İyi polis- Kötü polis taktiği

  Cevapla
 3. Deniz Kumtepe |

  ya bırak yaa. danışıklı dövüşün aktörleri! biz de inandık!

  yasaklamalarla ilgili “ne yapacağımı” görürsünüz demiştin ya, evet gördük ne yaptığını!! senin de onlar kadar suçun var, belki daha fazla! noterden öteye gidemedin.

  twitter’ın kökü kazınacağına bunların kökü kazınmalı.

  Cevapla
 4. Başbakan fake hesap açıp girmiştir 😀

  Cevapla
 5. bizim suçumuz ne sn.cumhurbaşkanımız lütfen başbakanımızı biraz sakin olmaya davet edemezmisiniz. bir pire için bir yorgan yakılmasın.

  Cevapla
 6. Yasaklamaya yol acan imzayi kendisi atmamis gibi…

  Cevapla

Bir Cevap Yazın