Fizy, daha zengin içeriklere sahip yeni yapısıyla betada!

Fizy, daha zengin içeriklere sahip yeni yapısıyla betada!

Küresel anlamda medarı iftiharımız olabilecek girişim Fizy yenilenme sürecinde. Bundan 3 yıl önce Mashable Awards kazananları arasında olan Fizy, geçen süre içerisinde küresel bir genişleme yapamamış ve yabancı müzik servislerinden geri duruma düşmüştü.

Fizy sanatçılarla ilgili bilgi sayfaları veya dinleme popülerliği gibi önemli içerikleri bugüne kadar sunmamıştı. Bu konuda yeni bir adım atan Fizy'nin beta sürecini test ettik, kısaca özetlemek gerekirse tasarımsal değişikliğin ötesinde, içerik zenginleştirilmesi yapan Fizy önemli bir atılımda.

Yazının devamında yer alan formu dolduran ilk 250 kişinin beta sürecini test edebileceğini belirtmiştik, gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkürler :) başvuru formumuz kapanmıştır. Fizy'nin beta sürecinde dikkat çeken noktalarla devam edelim.

Arama Sonuçlarında Öneriler

Yeni Fizy'de kullanıcılar yaptıkları aramalarda ilgili sanatçı ve şarkıyı tamamlamadan ilgili öneriler otomatik tamamlanıyor. Küçük bir detay olmasına karşılık önemli bir geliştirme de detay kırılımların önerilerde olmadığını belirtmekte yarar var. Aramayı yaptıktan sonra ayrıca filtreleme yaparak istedğiniz sonuca ulaşabiliyorsunuz.

fizy-ekran-goruntusu

Şarkıcı ve Albüm Sayfaları

Yeni Fizy'de kişisel olarak en mutlu olduğum nokta daha fazla içerik sunulması. Şarkıcı ve albüm sayfalarını oluşturan Fizy, Beta süreci olduğundan henüz yeterli bilgiyi sunmasa da ilerleyen zamanlarda burada değerli bilgiler paylaşacağını söylememiz mümkün. İçeriğin genişlemesiyle birlikte Fizy kullanıcılara sunduğu değerin yanında yeni şarkıcılardan veya konser bilgilendirmelerinden gelir elde etme yolunun önünü açmış oluyor.

teoman-fizy-sayfasi

Tasarımsal Değişiklikler

İlk iki görselden de çıkarılacağı üzere yeniliklerin getirdiği tasarımsal değişikliklerin yanında Fizy'nin ana sayfasında ve detay sayfalarında değişiklikliğe gidilmiş. Ana sayfada aşağı doğru sıralanan tasarımla birlikte görsellerde de artış var. Dikkat çeken detaylarla beslenen tasarımda ileri ve geri tuşları durdur tuşunun altında gizlenmiş.

fizy-mood

Aşağıdaki formu doldurarak sizde beta sürecindeki Fizy'yi deneyebilirsiniz

Kısa bir süre deneme şansı bulduğumuz Fizy'nin yeni versiyonunu siz de aşağıda formu doldurarak deneyebiliriz. Davetiyelerimiz sadece 250 kişiyle sınırlıdır, bu yüzden ilk gelenler davetiyeleri alacaklar.

Güncelleme:

Göstediğiniz yoğun ilgiye teşekkürler, beta süreci test etmeniz için 250 kişilik davetiyemiz tükenmiştir :(  Beta sürecini new.fizy.com'da sürdüren Fizy'ye yeni sitesi hazır olduğunda fizy.com'dan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.