YouTube çöktü

YouTube'a erişim şu an için mümkün değil. Dün gece Twitter yaşadığı teknik problem yüzünden yaklaşık yarım saat servis verememişti. Bugün ise YouTube'un benzer bir problem yaşadığını söyleyebiliriz.

Siteye erişmeye çalışan kullanıcılar 500 hata koduyla belirtilen; internal server error hatasıyla karşılaşıyor.

Bu hafta küresel anlamda YouTube'a erişimde problem yaşansa da bu uzunlukta ilk defa yaşandı, yaşanılan problemle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. YouTube'un hata ekranını yazının devamında bulabilirsiniz.

Konuyla ilgili bilgilendirme oldukça güncellemelerle devam edeceğiz.

Güncelleme: YouTube kısa süreli kesintinin ardından, bazı kullanıcılarda tekrar erişelebilir hale geldi. Ancak sitelerin aktif durumları aktaran servisler halen servise ulaşımda problemi raporluyor.

Güncelleme 2:   Sitelerin aktif durumları aktaran servisler halen servisler YouTube erişimde problem raporlamayı durdular. YouTube'da yaşanılan çökmeyle ilgili grafiği yazının sonunda bulabilirsiniz. youtube-coktu Sitelerin durumuyla ilgili sürekli bilgi veren downrightnow.com'un ekran görüntüsüne aşağıda ulaşabilirsiniz.

Screen Shot 2014-03-14 at 00.51.33

Süreç;  Sitelerin durumuyla ilgili sürekli bilgi veren downrightnow.com'un son 6 saattıir kısa süren problemler bildirse de şu an için YouTube normal seyrine dönmüş görünüyor.

youtube-cokme-ve-duzelme

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.