Girişim Ofisleri’nde bu hafta desiBel’in konuğu olduk
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta desiBel’in konuğu olduk

GO-desibel640x400Girişim Ofisleri programımızda internet ekosisteminde yer alan firmaların ofislerini ziyaret etmeye ve onlardan hem ofis yaşantıları, hem de operasyonları ile bilgiler almaya devam ediyoruz. Bu hafta da henüz 1 yaşında olmasına rağmen, hızlı bir şekilde büyüyen ve 50 kişilik bir ekibe ulaşan desiBel İletişim Ajansı’nın ofisini gezdik.

desiBel’in ajans başkanı Mustafa Kutlay’la yaptığımız sohbette desiBel’in kuruluş hikayesini dinledik ve müşterilerin dijital ve geleneksel iletişim kanallarına bakışları konusunda bilgi aldık. Bu sırada bu bölümün en keyifli kısımlarından biri de, çekimimizi desiBel için son derece özel bir günde yapmış olmamız. Videonun en sonunda bu sürprizi de görebilirsiniz ;)

Bugüne kadar yayınlanmış tüm Girişim Ofisleri bölümlerini şu adresten bir arada görebilirsiniz. Webrazzi TV’nin tüm programlarını ise burada bulabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Yorum yapılmamış bir giriş ofisi videosu mu? Hayır, inanmak istemiyorum :)

    Sanırım yapılan yorumlar henüz onaylanıp yayına alınmamış :)

    Sevgiler...

  2. Çağatay Çağatay

    Girişim ofisleri için daha küçük çaplı firmaları gezseniz daha iyi olmaz mı? Reklam yayını yapan yada daha küçük e-ticaret ofislerini. Çünkü sürekli büyük şirketler yada reklam ajansları pek ilgi çekmiyor.