Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek İcan'la Androidli Nokia X serisini konuştuk
Mobil

Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek İcan'la Androidli Nokia X serisini konuştuk

Webrazzi’de Mobile World Congress‘ten Vodafone sponsorluğunda paylaştığımız tüm haberlere, wbrz.in/mwc2014 adresinden ulaşabilirsiniz.

mobile-world-congressBarselona’da düzenlenen Mobile World Congress‘te tanıtılan Nokia X serisini gün içerisinde sizinle paylaşmıştık. Kongre devam ederken Nokia Ülke Müdürü Çiçek İcan'la röportaj gerçekleştirdik.

Nokia'nın X serisinin ne zaman Türkiye geleceğinden, beklenen fiyat aralığına kadar açıklamalarda bulunan Çiçek İcan, Nokia ile sunulan Skype'ın da aralarında bulunduğu hediyelere de değindi. Ayrıca Nokia ile Anroid'e karşı savaştıklarını belirtirken uygun fiyatla mobil interneti hiç kullanmamış 1 milyar insanın Nokia ile tanışacağını belirtiyor.

Yorumlar (2)
 1. Erkin Tek Erkin Tek

  Microsoft yakında yazılım alanından çıkarsa şaşırmayacağımız noktaya doğru ilerliyoruz.

  Teori çok hoşmuş, biz X serisi satıcaz, kullanıcıları alıştırcaz, sonra Microsoft platformuna geçicekler. Bence pek pratikte tutacak bir fikir değil.

  1.2milyar kişiyi internet ile tanıştırma fikri de çin'de sakız satma fikrine benziyo, 1.2 çinli var, herbiri bir sakız alsa ohooo trilyoner olursun gibi.

  Nokia bence sadece fiyatla başarılı olabilir, aynı telefonu samsung yazsanız 1500, iphone yazsanız 1800, general mobile yazarsanız 700'e Nokia yazarsanız 500'e satabilirsiniz.

 2. Çok ilginç bir röportaj olmuş.

  Diyor ki Android ile savaşıyoruz, o bizim en büyük rakibimiz ama ondan birkaç parça alıp yeni bir telefon yaptık.

  Microsoft Nokia' yı zehirlemeye başlamış konuşamıyorlar.