Facebook'un size özel hazırladığı videoyu izlediniz mi?

Facebook'un size özel hazırladığı videoyu izlediniz mi?

Facebook'un 10. yıl sürprizi için hazırladığı (Look Back) Anılarını Hatırla sayfasını Pazartesi günü sizinle paylaşmıştık. Dün kullanıma açılan servis adeta bir domino etkisi oluşturdu.

Kullanıcının Facebook'a ilk katıldığı günden başlayarak ilk fotoğrafına, en çok beğenilen fotoğrafına kadar önemli anları 1 dakikalık videolar diğer sosyal ağlarda da paylaşılmaya başlandı. Her ne kadar Facebook'ta paylaşılan anılardan derlenmiş olsa da videolar kullanıcısıyla duygusal bir yakınlık kurdu.

Facebook anılarına hala bakmamış olanlar varsa buradan kendileri için hazırlanmış videoya ulaşabilirler. Kişisel olarak sadece en fazla beğeni veya ilk paylaşımdan ziyade benim için özel olanın anlamlandırıldığı bir video beklemem benim için hayal kırıklığı oluştursa da paylaşımların sıklığına baktıktıkça sevildiği ortada.

Facebook'tun size hatırlattığı anıları sevdiniz mi? Anılarını paylaşmak isteyenlerin yorum bölümüne video linki ve görüşüyle ilgili paylaşımda bulunabilir. Siz de kendi videonuza buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.