Webrazzi'nin 2014 konferans takvimi belli oldu ve biletler satışa çıktı!

Webrazzi'nin 2014 konferans takvimi belli oldu ve biletler satışa çıktı!

Merakla beklediğinizi tahmin ettiğimiz ve Türkiye internet sektörünü farklı konular çevresinde biraraya getiren konferanslarımızın 2014 yılı takvimi belli oldu. Hatta bir çoğu artık satışa da çıktı!

Dilerseniz detaylara geçmeden önce yukarıda 2013 yılında gerçekleşen Webrazzi Summit'i hatırlayacağınız özet videoyu seyredip o günleri bizim gibi siz de heyecanla anabilirsiniz. ;)

Webrazzi Summit 2014 yılında da yine 25 Eylül'de ve yine Swissotel'de!

Bildiğiniz gibi her sene Webrazzi Summit ile Türkiye'nin en etkili internet konferansına imza atıyoruz. Bu sene Webrazzi Summit'i yine 25 Eylül'de ve yine Swissotel The Bosphorus'ta düzenliyoruz. Bu sebeple hemen şimdi 25 Eylül 2014 tarihine notunuzu almanızı ve Webrazzi Summit'e katılmayı düşünüyorsanız indirimli bilet fırsatından faydalanmak için e-posta adresinizi summit.webrazzi.com adresindeki forma kaydetmenizi öneriyoruz. Henüz Webrazzi Summit biletleri satışa çıkmadı, ancak e-posta adresinizi bırakarak sadece size özel indirimli kayıt hakkından faydalanmanız mümkün olacak.

Bu senenin ilk konferansı 19 Şubat'ta Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret'14!

Diğer taraftan her sene olduğu gibi bu sene de tematik konferanslarımızla sektörün değerli isimlerini önemli konular etrafında biraraya getireceğiz. Bu kapsamda gerçekleştireceğimiz Webrazzi E-Ticaret'14, Webrazzi Dijital'14, Webrazzi Mobil'14 ve Webrazzi Startup'14 konferanslarımızın biletleri bugün itibariyle satışa çıktı. Erken kayıt indiriminden faydalanmak istiyorsanız hemen etkinlik.webrazzi.com adresinden istediğiniz konferansa online kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi 2014 yılında ilk kez geliştirici konferansı gerçekleştirecek!

Webrazzi Ödeme Sistemleri'14 ve büyük ses getireceğine inandığımız Webrazzi'nin ilk geliştirici konferansı ile ilgili de haberlerimizi önümüzdeki dönemlerde paylaşacağız. Her iki konferans için de bu sene büyük planlarımız var ve sizinle paylaşmadan önce biraz olgunlaştırmaya ihtiyacımız var.

Tüm konferanslarımız hakkında detaylı bilgiyi etkinlik.webrazzi.com adresinden alabilir ve online kaydınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz.

summit13

Türkiye'nin en etkili internet konferanslarına sponsor olmak ister misiniz?

Eğer Webrazzi'nin tematik konferansları ya da Webrazzi Summit'e sponsor olmak istiyorsanız bizimle etkinlik (at) webrazzi.com e-posta adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

2014 yılı Webrazzi konferans takvimi

Aşağıda Webrazzi Ödeme Sistemleri'14 ve yakın zamanda detaylarını paylaşacağımız geliştirici konferansımız hariç 2014 yılında gerçekleşecek konferanslarımızın takvimini paylaşıyoruz.

Tüm Webrazzi etkinlikleri ile ilgili bilgi edinmek ve şu anda satışta olan konferanslara ait erken kayıt indiriminden faydalanmak için etkinlik.webrazzi.com'a göz atabilirsiniz.

Henüz biletleri satışta olmayan 25 Eylül 2014 tarihinde gerçekleşecek Webrazzi Summit için ise summit.webrazzi.com'a e-posta adresinizi bırakmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu sayede sadece bu dönemde e-posta adresini bırakmış okuyucularımıza özel sunacağımız indirimden faydalanabileceksiniz.

19 Şubat 2014 tarihinde Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek ilk konferansımız olan Webrazzi E-Ticaret'14'de görüşmek üzere! ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.