Geleceğin ekranları nasıl olacak? [Video]
Teknoloji

Geleceğin ekranları nasıl olacak? [Video]

Ekran kaliteleri günden güne artıyor ve artık çok daha fazla içerik de gündelik hayatımıza yüksek kalitede destek vermeye başlıyor. Bükülebilir ve kırılmayan ekranlar, giyilebilir teknolojiler derken gözümüz gördüğü ekranları sayısı artıyor, ebat ve türleri daha da çeşitleniyor.

Bu alandaki liderlerden Samsung yayınladığı video ile geleceğe bir bakış atmış. Samsung Display tarafından hazırlanan video, Samsung'un gelecek ön görüsünü ortaya koyuyor, biraz da Samsung'un gelecek planlarına ve AR-GE çalışmalarına dair ipuçları veriyor.

İlerleyen yıllarda bize daha da yakınlaşacak olan ekranlarla ilgili siz neler düşünüyorsunuz? Sizce de gelecekte ekranlar böylesine hayatımızın içinde yer alabilecek mi?

Yorumlar (6)
 1. gelecekte ekran olacak mı o ayrı konu

 2. bence gelecekte hologram sistemi cok gelisecek mesela tavana yerlestirilecek bir alet araciligla evde istedigin yerde 3 boyutlu görüntüler elde edilebilir diye düsünüyorum....

 3. Bunlara artık imkansız gözüyle bakmak çok zor, her an hayatımıza giriş yapabilecek teknolojiler bunlar.

 4. teknoloji uçuyor bunun farkındayız ama bunu yapanlar yabancı,biz bu teknolojinin neresindeyiz, onlar yapar biz kullanırız.

  biraz da biz yapasak onlar kullansa olmaz mı.

  bizde para mı yok, zeki insan mı yok?

 5. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

  gelecekteki yazılımıcı, grafik ve UX tasarımcılarına muazzam ihtyaç olacak. Şu videoyu yapiyorken bile kaç grafiker çalıştı kim bilir.

 6. Ersin Demir Ersin Demir

  Bizler görürmüyüz ki (: