Dokuzuncu yılını kutlayan Elemanonline.net ayda 2 milyon tekil ziyaretçiye ulaştı [infografik]

Dokuzuncu yılını kutlayan Elemanonline.net ayda 2 milyon tekil ziyaretçiye ulaştı [infografik]

Ülkemizde bir elin parmağını geçmeyecek sayıda oyuncunun bulunduğu kategorilerden birisi de 'iş ve eleman ilanı'. Sayıları az olmasına rağmen ülkemizin genç nüfusuna bağlı olarak büyük oyuncuların ortaya çıkabildiği kategorideki başarılı yarışcılardan Elemanonline.net 9. yılı için hazırladığı infografiği bizimle paylaştı.

İnfografik içerisinde sitenin 2005 yılından bu yana gelişimi anlatılıyor. Elemanonline.net pazarlama ve iletişim direktörü Arif Köse’nin paylaştığı verilere göre web sitesinin 2 milyonun üzerinde aylık tekil ziyaretçi ve 50 milyona yakın aylık sayfa görüntülenme sayısı bulunuyor.

Elemanonline.net'e her gün ortalama 1.500 yeni aday ve 150'nin üzerinde de yeni firma siteye üye oluyor. Böylece bir tarafında iş arayan kişilerin diğer tarafında iş verenlerin bulunduğu site büyümesini çift taraflı sürdürmüş oluyor.

Elemanonline'ın  8 yılın sonunda ulaştığı 180 bin üye firma, 1.5 milyon özgeçmiş, 1 milyon iş ilanı ve 40 milyon iş başvurusunu özetleyen infografiği aşağıda bulabilirsiniz. Bu arada 11 Ocak'ta oylaması son bulacak Webrazzi Ödüllerinde elemanonline.net, secretcv.com, yenibiris.com ve kariyer.net'in Yılın İş Arama Sitesi'nde aday olduklarını hatırlatmak istiyorum.

elemanonlinenet-9yil-infografik

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.