Lidyana, iOS uygulamasıyla mobil ticarete adım attı

Lidyana, iOS uygulamasıyla mobil ticarete adım attı

Bu yıl internet dünyasında en fazla konuşulan konuların başında mobilin büyümesi geldi. Mobildeki bu büyümenin sonucunda e-ticaret siteleri mobil odağında yatırıma yöneldi. Aksesuar ve moda üzerine dikey e-ticaret sitesi Lidyana da mobil uygulamalarını kullanıcıların hizmetine sundu.

Eylül ayı başında Burda Grup'tan 12 milyon TL yatırım aldığını duyurduğumuz Lidyana'nın iOS uygulaması yayınlandı. Şirketler için ödeme kanalıyla birlikte önemli bir yatırım olan mobil uygulama, iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine sunulurken, Android için herhangi bir açıklama yapılmadı.

lidyana-mobil-uygulama

Tasarımı, kolay kullanımıyla dikkat çeken uygulamada kullanıcılar webde sunulan tüm ürünlere ulaşabiliecek. Mobilde ekran boyutu nedeniyle kullanıcının ürün aramada yaşayabileceği zorluklar filtreleme, kategori ve markalar ayrımlarıyla kolaylaştırılmış. Uygulamayla kullanıcılar favori ürünlerini belirleyebiliyor, beğendiği ürünleri Facebook, Twitter ve Pinterest hesabıyla veya e-posta yoluyla paylaşabiliyor.

Müşterilerin sipariş durumunu kontrol edebileceği uygulamada önceki siparişlerin de görüntülenmesi mümkün. İlgilenenler Lidyana'nın uygulamasına buradan ulaşabilirler. Geçtiğimiz günlerde Burcu Esmersoy'la reklam filmi çeken e-ticaret sitesinin videosunu aşağıda bulabilirsiniz;

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.