Lidyana, iOS uygulamasıyla mobil ticarete adım attı
Arama
E-Ticaret

Lidyana, iOS uygulamasıyla mobil ticarete adım attı

lidyana-logoBu yıl internet dünyasında en fazla konuşulan konuların başında mobilin büyümesi geldi. Mobildeki bu büyümenin sonucunda e-ticaret siteleri mobil odağında yatırıma yöneldi. Aksesuar ve moda üzerine dikey e-ticaret sitesi Lidyana da mobil uygulamalarını kullanıcıların hizmetine sundu.

Eylül ayı başında Burda Grup’tan 12 milyon TL yatırım aldığını duyurduğumuz Lidyana’nın iOS uygulaması yayınlandı. Şirketler için ödeme kanalıyla birlikte önemli bir yatırım olan mobil uygulama, iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine sunulurken, Android için herhangi bir açıklama yapılmadı.

lidyana-mobil-uygulama

Tasarımı, kolay kullanımıyla dikkat çeken uygulamada kullanıcılar webde sunulan tüm ürünlere ulaşabiliecek. Mobilde ekran boyutu nedeniyle kullanıcının ürün aramada yaşayabileceği zorluklar filtreleme, kategori ve markalar ayrımlarıyla kolaylaştırılmış. Uygulamayla kullanıcılar favori ürünlerini belirleyebiliyor, beğendiği ürünleri Facebook, Twitter ve Pinterest hesabıyla veya e-posta yoluyla paylaşabiliyor.

Müşterilerin sipariş durumunu kontrol edebileceği uygulamada önceki siparişlerin de görüntülenmesi mümkün. İlgilenenler Lidyana’nın uygulamasına buradan ulaşabilirler. Geçtiğimiz günlerde Burcu Esmersoy’la reklam filmi çeken e-ticaret sitesinin videosunu aşağıda bulabilirsiniz;

Yorumları GösterYorumlar Gizle (5)
 1. Ergin dedi ki:

  Bu tarz reklamlarda etik olarak “bu bir reklamdır” ibaresi ekleseniz bari aksi halde diğer haberlere şüphe ile bakar oldum 😉

  1. Ali Altuğ Koca dedi ki:

   Reklam olmadığı için şüphe ile bakmanızı gerektirecek bir durum yok. 🙂

 2. ramon dedi ki:

  Herkes kendi çevresini kolluyor bir şekilde..bariz reklam haber

 3. Kadir dedi ki:

  Reklam veya değil bilmiyorum ama lidyana’nın, kendisi şehrin her yerine reklam yaptırabilen bir firmanın, daha yeni ios uygulamasını yaptırmış olması başarı mıdır başarısızlık mıdır doğrusu bilemedim.

  Çok mu zor arkadaş bunları yapmak, yaptırmak.

 4. Evren Macun dedi ki:

  Bu kadar beklemelerinde ki sebep nedir onu anlamadım.Bu zamana kadar olmaması büyük eksiklikti.

Bir Yorum Yazın