Webrazzi Ödülleri 2013 aday belirleme süreci başladı!

Webrazzi Ödülleri 2013 aday belirleme süreci başladı!

Hatırlarsanız geçen sene 871 bin 815 adet oy kullanılan Webrazzi Ödülleri oldukça yankı uyandırmıştı. Çok klişe olacak ama; göz açıp kapayıncaya kadar geçen bir yılın ardından Webrazzi Ödülleri 2013 süreci başladı!

odul.webrazzi.com üzerinde başlayan aday belirleme süreci ile bu yıl da internet sektöründe yılın en iyileri sizler tarafından seçilecek. Geçen sene olduğu gibi bu seneki oylamada da tüm kategoriler için adaylar yine sizler tarafından belirleniyor.

Aday belirleme süreci 23 Aralık yani şu anda başlıyor ve 25 Aralık'ta sona eriyor. Daha sonra her bir kategori için en fazla kez aday gösterilen adaylarla birlikte oylama süreci başlayacak. 26 Aralık Perşembe günü başlayacak olan oylama 10 Ocak gününe kadar devam edecek.

Geçen sene birçok marka ve isimden oylamada neden aday olmadıklarına dair sorular gelmişti. Formatımız gereği Webrazzi Ödülleri'nde adayları okuyucularımızın belirlediğini tekrar hatırlatalım. Webrazzi Ödülleri 2013'ün tüm kurallarını buradan inceleyebilirsiniz.

Webrazzi Ödülleri 2013'te 30 ayrı kategori için adaylarınızı belirlemek istiyorsanız tıklayın!

2013 yılı boyuncu Türkiye ve dünyada internet dünyasının öne çıkan isimlerinin yarışacağı Webrazzi Ödülleri 2013'te, aynı geçen sene olduğu gibi, yalnızca sosyal medya ağları -Facebook, Twitter ve LinkedIn- üzerinden giriş yapan kullanıcılar oy kullanabilecek. Webrazzi Ödülleri 2013'ün resmi hashtagi ise #odul13. :)

webrazzi-odulleri-2012 Webrazzi Ödülleri 2012 Ödül Töreni'nden bir kare

Webrazzi Ödülleri 2012'de 31 kategori için toplamda 280 aday yarışmıştı. En çok oy verilen kategoriler ise sırasıyla şunlar olmuştu: en iyi oyun girişimi, en iyi web girişimi, en iyi alışveriş sitesi, en iyi yeni web girişimi. Geçen seneki oylama ile ilgili tüm detaylar için hazırladığımız infografiğe bakabilirsiniz.

Biraz da sizlere Webrazzi Ödülleri 2013'ün formatından bahsetmek istiyorum. Aynı geçen sene olduğu gibi Webrazzi Ödülleri 2013'te de adayları sizler belirliyorsunuz. 23 Aralık - 25 Aralık tarihlerinde tüm kategoriler için gelen aday başvuruları arasından bizler aday olmaya hak kazanan isimleri 26 Aralık günü açıklıyoruz ve oylama başlıyor. 10 Ocak günü ise Webrazzi Ödülleri 2013 oylaması sona eriyor.

Webrazzi Ödülleri 2013'te 30 ayrı kategori için adaylarınızı belirlemek istiyorsanız tıklayın!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.