Webrazzi Online Konferans Serisi'nin ilk konusu Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti [Canlı Yayın 14:00'da]

Webrazzi olarak düzenlediğimiz konferanslarla Türkiye internet sektörüne yön verirken bugün de Webrazzi Online Konferanslar serisini başlatıyoruz.
Webrazzi Online Konferans Serisi'nin ilk konusu Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti [Canlı Yayın 14:00'da]

webrazzi-lounge-logoWebrazzi olarak düzenlediğimiz konferanslarla Türkiye internet sektörüne yön verirken bugün de Webrazzi Online Konferanslar serisini başlatıyoruz.

Webrazzi Lounge adını verdiğimiz yeni ofisimizde düzenlenecek olan online konferansların ilki bugün saat 14:00'da, konusu ise Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti.

Hatırlarsanız ofisimizin hemen alt katında yer alan Webrazzi Lounge, ilk olarak Geeks on a Plane ekibini ağırlamıştı.

Bugün ise Webrazzi'nin ilk Online Konferansı için Pozitron kurucusu Fatih İşbecer ve Turkcell Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş'ı Webrazzi Lounge'da konuk ediyoruz.

Güncelleme: Canlı yayınımız sona ermiştir. Yazının devamında Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti konulu online konferansımızı izleyebilirsiniz.

Canlı yayın saat 14:00'da Webrazzi.com'da!

Webrazzi'nin ilk online konferansında Arda Kutsal bu iki isimle Internet of Things yani Nesnelerin İnterneti ve Mobilin Geleceği konularında sohbet edecek. Webrazzi.com'daki canlı yayın saat 14.00'da sizlerle!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.