Webrazzi Online Konferans Serisi'nin ilk konusu Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti [Canlı Yayın 14:00'da]

Webrazzi olarak düzenlediğimiz konferanslarla Türkiye internet sektörüne yön verirken bugün de Webrazzi Online Konferanslar serisini başlatıyoruz.
Webrazzi Online Konferans Serisi'nin ilk konusu Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti [Canlı Yayın 14:00'da]

webrazzi-lounge-logoWebrazzi olarak düzenlediğimiz konferanslarla Türkiye internet sektörüne yön verirken bugün de Webrazzi Online Konferanslar serisini başlatıyoruz.

Webrazzi Lounge adını verdiğimiz yeni ofisimizde düzenlenecek olan online konferansların ilki bugün saat 14:00'da, konusu ise Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti.

Hatırlarsanız ofisimizin hemen alt katında yer alan Webrazzi Lounge, ilk olarak Geeks on a Plane ekibini ağırlamıştı.

Bugün ise Webrazzi'nin ilk Online Konferansı için Pozitron kurucusu Fatih İşbecer ve Turkcell Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş'ı Webrazzi Lounge'da konuk ediyoruz.

Güncelleme: Canlı yayınımız sona ermiştir. Yazının devamında Mobilin Geleceği ve Nesnelerin İnterneti konulu online konferansımızı izleyebilirsiniz.

Canlı yayın saat 14:00'da Webrazzi.com'da!

Webrazzi'nin ilk online konferansında Arda Kutsal bu iki isimle Internet of Things yani Nesnelerin İnterneti ve Mobilin Geleceği konularında sohbet edecek. Webrazzi.com'daki canlı yayın saat 14.00'da sizlerle!