x

Webrazzi’de çalışmak isteyenler için 3 açık pozisyonumuz var!

6955099569_c840dcde82_z

Türkiye internet sektörünün kalbi olan Webrazzi, kariyer.webrazzi.com‘da da görebileceğiniz gibi 3 farklı pozisyon için çalışan arıyor.

Söz konusu üç pozisyonun üçü de tam zamanlı ve çalışma yeri Webrazzi’nin Suadiye/Bağdat Caddesi’ndaki ofisi.

Pozisyonlardan bir tanesi Webrazzi’de haber olmaya uygun olan yerli/yabancı girişimleri takip edecek, yeni girişimler için inceleme ve analiz yazıları yazacak bir Yazar için. Bu pozisyona girecek olan kişinin ayrıca Türkiye ve dünyadaki internet pazarını takip ediyor olması ve buradaki gelişmeleri de haberleştirebilmesi gerekiyor.

Diğer iki pozisyon ise biraz daha teknik pozisyonlar. Webrazzi PRO, Webrazzi Veritabanı, Webrazzi TV, Webrazzi Ödülleri ve Webrazzi’nin diğer servislerinin geliştirilmesinde görevli olan ekipte çalışacak iki kişi, arayüz tasarımı ve yazılımdan sorumlu olacak. Pozisyonlarla ilgili teknik detayları ilan sayfalarında bulabilirsiniz.

Grafik ve Arayüz Tasarım Uzmanı, PHP Yazılım Uzmanı ve Yazar pozisyonlarıyla ilgilenen kişileri, başvurularını yapmaya davet ediyoruz.

Yorumlar (7)

 1. ingiltereden |

  Eger ingiltereden calisan kabul ederseniz gorusmek isterim.

  Cevapla
 2. Sercan Türk |

  Sr. Account & Project Manager ihtiyacı yok mu? 🙂

  Cevapla
 3. İstanbul!da yasasaydım dusunurdum:)

  Cevapla
 4. Yazı içerisinde paylaştığınız https://webrazzi.com/2012/03/05/webrazzi-yeni-ofisi/ sayfasında ki fotoğraf galerisi şu anda çalışmıyor.

  Cevapla
  • Biraz önce denedim galeride herhangi bir problem yok. Sorun sizin bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilir mi?

   Cevapla
   • Olabilir tabi ki:) ancak şimdi siz söyleyince 2 farklı bilgisayarda, Chrome, Firefox, IE tarayıcılarıyla ayrı ayrı denedim. Session ve cookie de temizledim. Ancak sonuç aynı. “No such photos found” şeklinde hata mesajı alıyorum.

    Neyse ben aslında yorumu yayınlamanız için değilde belki farketmemişsinizdir diye sizi bilgilendirmek amacıyla yazmıştım. 🙂

   • Bu arada yardımcı olması açısından ek bilgi:

    Aynı tarayıcıdan Flickr a bir kez login olduğum zaman sorunsuz şekilde görüntüleniyor.

    https://www.flickr.com/help/forum/en-us/72157637911447084/

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *