Türk Hava Yolları ile Etohum'dan yükseklerden uçan bir proje: Invest On Board

Türk Hava Yolları ile Etohum'dan yükseklerden uçan bir proje: Invest On Board

Girişimciler için yatırımcılardan ve VC'lerden sunum için zaman koparmak pek de kolay değildir. Aynı şekilde, yatırımcıların da girişim fikirlerini ve sunumlarını dinlemek için çok geniş zamanları genelde olmaz.

İşte Türk Hava Yolları ve Etohum'un yaptığı iş ortaklığı, tam da yukarıdaki fikirden ortaya çıkmışa benziyor. Hedef kitlede sık seyahat eden yatırımcıların bulunduğu Invest On Board projesi ile yatırımcılar, girişimci sunumlarını uçaklarında oturdukları yerden izleyebilecekler. Girişimciler de kendilerini yatırımcı ya da yatırımcı olma potansiyeli bulunan iş adamlarına tanıtmış olacaklar.

Türk Hava Yolları ile Business Class uçan yolcuların önündeki ekranlarda yer alan uçak içi eğlence sistemi Planet içerisine yerleştirilen girişimlerin sunumları, yolculuk boyunca yolcular tarafından izlenebilecek. THY ile önemli bir iş ortaklığı yapan Etohum, böylece hedef kitleye ulaşma konusunda da doğru bir adım atmış bulunuyor.

Şu anda hali hazırda bazı girişimlerin videolarının yer aldığı Invest On Board platformu, yeni başvuruları da Etohum aracılığıyla kabul ediliyor. Girişimler de böylece kendilerini sadece potansiyel yatırımcılara değil, THY ile Business Class uçan tüm yolculara tanıtmış oluyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.